Gabby Windey Sezondan Sonrasında Toplumsal Medyaya Döndü


The Bachelorette’in 11. sezonunu çekmek için iki aylık bir aradan sonrasında Gabby Windey sonunda toplumsal medyaya geri döndü. Onu özlediğini söylüyor.

Gabby Windey, şu anki sezonun çekimlerini nihayet tamamladıktan sonrasında toplumsal medyaya geri döndü. bekarlığa veda. Gabby, son sezonunda hayranların favorisiydi. Bekâr. Clayton Echard başlangıçta onu fark etmedi, fakat yavaş yavaş keyifli kişiliği ve çarpıcı güzel görünümüyle dikkatini çekti. Çift sonunda oldukça yakınlaştı, sadece Gabby düşlem süit haftasına ulaştığında işler daha da kötüye gitti. Çift samimiydi ve Clayton Gabby’ye aşık bulunduğunu bile itiraf etmişti. Sadece Clayton, öteki hanımefendilere kendisinin de onlara âşık bulunduğunu ve yarışmacı Rachel Recchia ile yakın bulunduğunu söylediğinden habersizdi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Clayton tüm bu tarz şeyleri itiraf ettiğinde Gabby anlaşılır bir halde kendini eve gönderdi. Tüm fiyasko ufak düşürücüydü, fakat çıkarken, Clayton Gabby’yi kalmaya ikna etti, sadece iki gün sonrasında ondan ve Rachel’dan ayrıldı. Çıkışı esnasında Gabby, Clayton’ı onu yada Rachel’ı asla sevmediği ve onları Susie Evans gittikten sonrasında egosunu yatıştırmak için tuttukları için aradı. Bachelor Nation, Gabby ve Rachel’ın çevresinde toplandı ve tazminat olarak, çiftin yeni liderler olduğu açıklandı. bu bekarlığa veda kendi ortak sezonunda. Mart ayının sonlarında Gabby ve Rachel, çekimler başladığında cep telefonlarına kayıt esnasında izin verilmediği için toplumsal medyalarını terk ettiler.


İlgili: Bekarlığa Veda: Gabby ve Rachel Öncü Olarak Birbirlerini Iyi mi Destekleyebilir?

Ortalama iki aydır uzakta olan Gabby, sonunda toplumsal medyaya geri döndü. Başlangıçta, hem Gabby hem de Rachel sezonun ilk promosyonunu yayınlamak için Instagram’larına gittiler, sadece Gabby o zamandan beri tertipli içerik yayınlamaya geri döndü. Topuklarının yanlarında yürürken yapmış olduğu aptalca bir videoyu Instagram Hikayelerine atıp, “Bir sebepten dolayı favori ayakkabılarım.Gabby gönderiyi bir suşi resmiyle takip etti ve en yakın iki arkadaşını ve öteki NFL amigo kız dostlarını etiketledi. Hayranlar, yüksek topuklu ayakkabılarının ayrıntıları için yorumlarda peşine düşmüş olmalı, bu sebeple topukluların yakından çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. başlığıyla, “Bir günlüğüne geri döndüm ve şimdiden bağlantılar için rahatsızlık edildim ve bunu oldukça özledim!!!!Gabby’nin kısa dönüşünde şimdiden bir fırtına koparmaya başladı. Kesinlikle, Gabby’nin etkinliği sürem başladığında artacak ve bununla beraber bir spoiler bulma şansı da ortadan kalkacak. bekarlığa veda yıldızlar, mühim bir şeyi bozmamak için oldukça yoğun bir halde izleniyor, sadece bu ilk kez olmayacaktı. Bazı insanoğlu için, bilhassa aylarca birinin telefonunu kaldırmak birazcık sert olabilir. Sadece franchise, yarışmacılarının ve liderlerinin tamamen sürece daldırıldığından ve yatırım yapıldığından güvenli olmak istiyor. Aşık olmak için verilen kısa süre diliminde, yapımcılar cep telefonlarının dikkatinin dağılmasını istemiyorlar.


Yarışmacıların iyi mi yapılacağına dair herhangi bir düşünce vermesine izin verilmezken bekarlığa veda bitti, Gabby mutlu görünüyor. Düzgüsel bir halde paylaşım hayata geçirmeye ve şakalar hayata geçirmeye geri dönmesi, Bachelor Nation’ın işlerin onun için iyi gittiğini varsaymasına niçin olabilir. Aynı mantıkla, Rachels’ın eksiklik Sezonun sonunu sindirmek için süre ayırması olarak okunabilir. Clayton şeklinde işlerin onun için de iyi gitmemiş olma ihtimali de var. Ne yazık ki, hayranların öğrenmek için sezonun yayınlanmasını beklemesi gerekecek.

Sonraki: Lisans: Niçin Gabby Windey’in Sempatik Büyükbabası Kıdemli Önder Olmalı?


Kaynak: Gabby Windey/ Instagram

90 Günlük Nişanlısı: Resimlerde Kalani Faagata Kilo Verme Dönüşümü


Yazar hakkında

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy