Hailey Bieber, Yüz Felcinden Sonrasında Justin Bieber’ı Destekledi


Erkeğinin yanında duruyor. saat sonrasında Justin Bieber yüzünün yarısının nüzul olduğu sıhhat korkusu hakkında açıldı, karısı Hailey Bieber (kızlık soyadı Baldwin) sessizliğini bozdu.

25 yaşındaki model, “Seni seviyorum bebeğim”, 10 Haziran Cuma günü bir Instagram Öykü gönderisine, Justin’in ilk toplumsal medya mesajını tekrardan paylaştı.

28 yaşındaki Kanadalı, saatler ilkin Instagram sayfasında iki dakikalık bir video yayınladı ve son sıhhat mücadelelerinin ortasında fanatiklerinden “beni dualarınızda tutmasını” istedi.

Hailey Bieber/Instagram’ın izniyle

“Ramsay Hunt sendromu denen bir sendromum var. Senelerdir Lyme hastalığı ile savaşım eden Justin, toplumsal medya klibinde, yüzünün bir tarafını ortaya çıkararak, kulağımdaki sinire ve yüz sinirlerime hücum eden ve yüzümün nüzul olmasına yol açan bu virüsten geliyor” dedi. durağan(durgun). “Gördüğünüz benzer biçimde bu göz yanıp sönmüyor. Yüzümün bu tarafında gülümseyemiyorum. Bu burun deliği hareket etmeyecek.”

Devam etti: “Ben yalnız fizyolojik olarak onları yapamam. Bu gördüğünüz benzer biçimde oldukça ciddi. Keşke durum bu şekilde olmasaydı. Fakat açık ki, vücudum bana yavaşlamam icap ettiğini söylüyor.”

Şu anda manşetlerine katılan “Yummy” sanatçısı Hakkaniyet Dünya Turu, “Yapmak için doğduğum şeye” geri dönmek için gösteriden dinlenmek ve iyileşmek için vakit ayıracağını duyurdu. Justin, iyileşmesine daha çok destek olmak için yüz egzersizleri halletmeye başladığını paylaştı.

Grammy kazananı, o günün ilerleyen saatlerinde bir Instagram Hikayesi güncellemesinde “Yiyecek yiyecek giderek zorlaşıyor ve bu son aşama sinir bozucu oldu” dedi. “Lütfen benim için yakarış et.”

Justin’in sıhhat problemi, Hailey’nin beyninde bir kan pıhtısı ile hastaneye kaldırılmasından üç ay sonrasında gelir. Stephen BaldwinKızı sonrasında Nisan ayında bir YouTube videosunda, kalpte ameliyatla onarılan kanat benzeri bir açıklık olan 5. Aşama PFO – Patent Foramen Ovale teşhisi konduğunu deklare etti.

Bir kaynak, yalnızca “Justin hastalandığından endişeleniyor” dedi. Bizlere Haftalık Mart ayında “Baby” şarkıcısı, Rhode güzellik girişimcisinin yanında “her anı geçirdiğini” belirterek. “[He] durumun kontrolünün oldukça haricinde bulunduğunu hissediyor.”

2018’de Hailey ile evlenen müzisyen, 16 Mart’ta Denver, Colorado’daki canlı şovu esnasında nüzul benzeri sıhhat korkusu üstüne sessizliğini bozdu.

“Yaşamın size rastgele eğri toplar atması birazcık çılgınca. Fazlaca fazla denetim edemiyorsun,” dedi Justin o sırada şarkılar içinde. “Çoğunuz muhtemelen karımla ilgili haberleri biliyor ya da görmüşsünüzdür… fakat o iyi, iyi, kuvvetli.”

Us’un editörleri her hafta en sıcak eğlence haberlerini yayınlarken, Us Weekly’nin Sıcak Hollywood’unu kulak verin!
Google Play Müzik'te dinleyin

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy