Hareketli? İşte Toplumsal Medyada Parasız yada Ucuz Mobilya Iyi mi Alınır?

0
[ad_1]

kupicoo / Getty Images

Sevdiğin yeni bir yere yeni taşındın fakat orası birazcık seyrek. İster taşınmadan ilkin bir fazlaca şeyden kurtulmuş olun, ister yeni eviniz eskisinden daha büyük olsun, daha çok mobilyaya ihtiyacınız var.

HomeAdvisor’a gore, tek yatak odalı bir daireyi döşemenin averaj maliyeti 3.500 dolar – ve bu düşük uçta. Tüm bir evi döşemeniz gerekiyorsa, bu maliyet mühim seviyede averaj 16.000 ABD Dolarına yükselir.

Daha Fazla Tutum Edin: Asla Otomatik Ödemeye Almamanız Ihtiyaç duyulan 9 Satmaca
Öğrenin: On Yıldan Kısa Bir Süre İçinde Bu Şehirlerde Ev Alamayacaksınız

En İyi Birikim Hesapları: En iyi bankalarımızdan ulusal ortalamanın 5 ila 10 katı oranlarında yüksek faizli bir tutum hesabı seçin ve bugün tutum etmeye başlayın.

Dürüst olmak gerekirse, mobilya bütçeniz oldukça kısıtlı, bu yüzden mümkün olduğunca azca harcama yapmak istiyorsunuz. İşte toplumsal medyada parasız yada ucuz mobilya almanın altı yolu.

Haberi Yaymak

İstediğinizi elde etmenin en iyi yolu, onu istemektir. Toplumsal medyada bir talep göndererek ağınıza parasız yada ucuz mobilya aradığınızı bildirin.

Tam olarak neye ihtiyacınız bulunduğunu açıklayın – mesela bir yatak, kanepe, mutfak masası – böylece insanoğlu bu öğelere karşı gözlerini açık tutmaları icap ettiğini bilsinler. Erişiminizi genişletmek ve istediğiniz her şeyi alma şansınızı çoğaltmak için yayınınızı ağlarıyla paylaşmalarını isteyin.

Bir Misyonla Kaydırın

Asla kuşku yok ki, her gün toplumsal medya beslemenize göz atmak için süre harcıyorsunuz, bu yüzden mobilya aramanızın bu bölümünü yapın. Elbet, birisi parasız mobilyalar yayınlasa farkedersiniz, sadece daha derine inebilirsiniz.

Tutum Teklifi: Dakikalar içinde faturalarınızı düşürün! BillCutterz, hizmet sağlayıcılarınızla daha düşük faturalar için pazarlık yapar. Faturalarınızı bugün bizlere gönderin!

Taşınan, tekrardan dekore eden yada garaj satışı icra eden öteki insanları araştırın. Sırf kurtuldukları mobilyalar hakkında paylaşım yapmamaları, haiz olmadıkları anlamına gelmez.

ANKET: Haftalık Yiyecek Planı yada Öteki Tertipli Hane Bütçesi Yapıyor musunuz?

Feysbuk Marketplace’i deneyin

Bölgenizdeki gereksinim duyduğunuz mobilyalardan kurtulmak isteyen insanlarla bağlantı kurmanın mükemmel bir yolu olan Feysbuk Marketplace’te her şey var. Ne tür mobilyalara ihtiyacınız olursa olsun, yakın mesafedeki birinin sitede ucuz yada ücretsiz bir şekilde listelemiş olma ihtimali yüksektir.

İnsanlar devamlı olarak yeni mobilya teklifleri yayınladıkları için siteyi sık sık ziyaret edin. İyi bir anlaşmayı kaçırmak istemezsiniz, bu yüzden titizlik karşılığını verebilir.

Nextdoor’daki ‘Satılık ve Parasız’ Kısmına Göz Atın

Esasen Feysbuk Marketplace ile aynı şey olan mahalle toplumsal ağı Nextdoor’da ek olarak insanların istenmeyen öğeleri listeleyebilecekleri bir yer var. “Satılık ve Parasız” kısmı, yedek mobilyası olan komşularla bağlantı kurmanın mükemmel bir yoludur.

Bazı insanoğlu ürünleri cüzi bir ücretle satışa sunarken, ötekiler bu tarz şeyleri ücretsiz bir şekilde sunuyor. Tıpkı Feysbuk Marketplace’te olduğu şeklinde, hem mobilyayı hem de ihtiyacınız olan şeyleri karşılayan bir fiyatı bulmanın en iyi yolu, listeleri tertipli olarak denetim etmektir.

Doğru Süre

Hayatta, zamanlama her şeydir ve buna toplumsal medyada parasız yada fazlaca indirimli mobilyalar bulmak da dahildir. Daha çok insan hareket ettiğinde, istediğinizi elde etme şansınız artar, bundan dolayı aramanızı doğru zamanlamaya çalışın.

Moving.com’a gore, hareketlerin ortalama% 70’i Anma Günü’nden İşçi Bayramı’na kadar gerçekleşiyor. Ek olarak, insanların kiralarının dolduğu ay sonunda ve üniversite öğrencilerinin dairelerinden taşındığı dönem sonunda daha çok şansınız olabilir.

Mobilya ve İkinci El Mağazaları Takip Edin

İşletmelerin fanatik kitlelerini meşgul tutmak için toplumsal medyada eşantiyonlar yapması ender değildir. Bu yüzden, mahalli bölgenizdeki mobilya ve ikinci el mağazalarını kovuşturmak, kelimenin tam anlamıyla – parasız mobilya ayarına kadar – karşılığını verebilir.

Mesela, American Factory Direct Furniture, firmanın Feysbuk sayfasında reklamı meydana getirilen Anma Günü etkinliğinin bir parçası olarak parasız bir Lanie Şezlong veriyor. Philadelphia’daki Uhuru Furniture & Collectibles, Feysbuk sayfasını parasız bir mobilya çekilişinin reklamını yapmak için de kullandı.

Açıkçası, toplumsal medyada parasız yada ciddi derecede ucuz mobilya almanın bir yolu yok, bu yüzden telefonunuzu çıkarın ve işe başlayın.

GOBankingRates’dan Daha Fazla

Leave A Reply