Hastane yolunu kapatıp kendi salonlarındaymış gibi oynadılar

Galata Kulesi Meydanı’nda bir grup otomobille hastaneye giden yolda trafiği yarıp yüksek sesli müzik eşliğinde halay çekti. Vazgeçmenize neden olan o anlar kameralara yansırken, dakikalarca yolu kapatan alçaklar, sürücülerin azgın tepkisi üzerine araçlarına binerek uzaklaştı.

abone

Gece yarısı Galata Kulesi Meydanı’na Beyoğlu’na gelen bir grup araç, hastaneye giden tek yolu trafiğe kapattı. Grup, araçlarından inerek meydanda halay çekmeye başladı.

Muhtemelen yüksek sesli müzik eşliğinde eğlenen grup, mahalle sakinlerini rahatsız etmeye yetmemiş gibi bağırdı. Yolu dakikalarca trafiğe kapatan gruba diğer sürücüler korna çalarak tepki gösterdi.

Bir süre sonra grup teyzesinden ayrılarak araçlarına binerek oradan ayrıldı. Vazgeçmenize neden olan o anlar saniyeler içinde cep telefonunuzun kamerasına yansıdı.

Olaya tepki gösteren ilçe sakinlerinden Mete Yasin Demirok, “Burası da hastaneye giden yol. Bu nedenle trafik bu yolda durmamalıdır. Grup buraya geldi ve salonlarında hiçbir şey olmamış gibi çaldı. Bu sorunları sürekli yaşıyoruz. Erkekler hiçbir şey düşünmeden arabalarıyla sokağa çıkıp müzik açıp halay çekebiliyorlar” dedi.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy