İlk kez anne olacağım, renkli kalemler niçin tek bir adımda çocuğunuza lazımlık eğitiminde destek olacak?

0

[ad_1]

HERHANGİ BİR ebeveyn, çocuğunuzu ilk kez lazımlık kullanmaya çalışmanın iniş ve çıkışlarını bilir, şundan dolayı çaresizce, onu olabildiğince stressiz hale getirmek için destek bir iyi mi yapılır kılavuzu ararlar.

Şimdi, ilk kez anne olan bir anne, çocuğuna benzersiz ve garip lazımlık eğitimi yöntemini açıklayarak dualarını yanıtladı – ve bu, renkli kalemler kullanmayı içeriyor.

2

Bir anne, parlak boyama kalemlerinin çocuğunun wc eğitimine iyi mi destek bulunduğunu paylaştıKredi: Instagram/ dürüstçeautumnb

Instagram hesabı @honestlyautumnb olan Autumn Grace adlı bir mumfluencer, 278.000 takipçisiyle yararlı hack’i paylaştı.

Güz, popüler toplumsal medya dizisinde “İlk Kez Anne Olarak Bilmeyi İstediğim Şeyler”de şöyleki diyor: “Kuru silinebilir kalemler çocuğunuza lazımlık eğitiminde destek olabilir.”

Video sonrasında parlak, canlı kalemlerle bir klozet kapağındaki yazısını kesiyor.

Öteki anneler ve babalar tarafınca yorum bölümünde daha çok sual sorulduğunda, Autumn şöyleki deklare etti: “Sinirlerini sakinleştirmek için klozet kapağını boyayabilecekleri bir aktivite.”

Baba, bebeklerle uçarken akıllı ebeveyn hilesini ortaya koyuyor
Ben meşgul bir anneyim - çocuklarla seyahat etmenin stresten uzak olmasını sağlayan 6 kural

Anne, wc zamanının çocuk tarafınca “keyifli” olarak görülmesini sağladığını ve daha süratli almasına destek bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Ötekiler, evladı wc eğitimi vermeye çalışırken meşgul etmenin mükemmel bir düşünce olduğu mevzusunda hemfikirdi ve sürecin işlemesi için “her şeyi ve her şeyi” denediklerini açıkladılar.

Sadece Instagram profilinde kendisini “eş ve anne” olarak tanımlayan Autumn’un son aylarda lazımlık eğitimi hakkında sunmuş olduğu tek ipucu bu değil.

Ek olarak bir “Lazımlık Saatine” yatırım yapmayı önerdi. Güz bunu, “lazımlık eğitimi veren evlatlarının son olarak ne vakit wcye gittiğini” hatırlamakta “zor” olan tüm anne babalar için söylüyor.

Altyazıdaki akıllı mekanizma hakkında daha çok informasyon vererek şunları yazdı: “Hangi ayarı seçtiğinize bağlı olarak, bu lazımlık antrenman saati her 30, 60 yada 90 dakikada bir otomatikman kapanır. Artık unutmak yok!”

Toplumsal medya yıldızı, ebeveynlik söz mevzusu olduğunda her şey ve her şey hakkında tertipli güncellemeler yayınlar.

Ebeveynlik topluluğu arasındaki son hitler, gizli saklı klipsler yardımıyla bir bebeği güvenli fakat kolay bir halde otomobil koltuğuna iyi mi yerleştireceğinizi ve muhteşem çocuğun el boyasını sorunsuz bir halde iyi mi oluşturacağınızı içeriyor.

Ek olarak, çocuğunuza ilaçlarını iyi mi alacağınız ve bir aile ile iyi mi gezi edeceğiniz mevzusunda ipuçları ve püf noktaları da veriyor.

Sonbahar dedi ki boyama işlemi yapar "eğlence" hem ebeveyn hem de çocuk için

2

Güz, renklendirmenin süreci hem ebeveyn hem de çocuk için “keyifli” hale getirdiğini söylemiş olduKredi: Instagram/ dürüstçeautumnb

Leave A Reply