Impossible Foods’ın Şefi J. Michael En İyi Sürdürülebilir Izgara İpuçlarını Deklare etti


Şef J. Michael’ın Impossible Foods ile sürdürülebilir şekilde ızgara yapmak için en sevilmiş olduğu ipuçlarına erişince, “Gaz, muhtemelen açık havada ızgara yapmanın en etkili yöntemidir. Mizanpajınızı yerinde toplayın ve gitmeye hazır olduğunuzdan güvenilir olun. [when] Dışarı çıkın.” Izgarayı yalnızca etken olarak kullandığınızda açık tutmak önemlidir, “Közlerin oldukca uzun süre yanmasına izin vermeyin, [and] Ek olarak gazı oldukca uzun süre açık bırakmayın. [There are] kesinlikle değişik yöntemler, sadece hazırlık, fosil yakıtlar yada karbon kullanıyorsanız, organize olmanızı ve yuvarlanmaya hazır olduğunuzdan güvenilir olmanızı sağlamak için her şeydir.”

Her insanın ızgaraya erişimi yok fakat Michael’ın bazı hileleri var. “Izgara lezzetini öykünmek etmek hakkaten zor, bilhassa de [not] ızgara bileşenlerini kullanmak,” diye deklare etti. “Ürün tasarımımızın güzelliği, yüksek ısı sıcaklıkları, fırınlanabilirlik ve/yada bu mevzuda ızgara, sote, sote, hakkaten ne var ise, her türlü aygıt üstünde çalışmasıdır. bir pişirme yöntemi olarak, ürünümüz etten beklediğiniz şekilde tepki verecek ve tepki verecektir.”

Kimi zaman çeşniler tüm farkı yaratabilir. Michael, “Bu tatları sürmek açısından, bir ızgaranın bu karakteristik bileşenlerinden bazılarını sürmek için dumanlı çeşniler, dumanlı bir barbekü sosu yada bu çizgiler süresince başka bir şey ekleyebileceğinizden inanırım” dedi. “Ilk olarak ürünlerimize kullanım kolaylığı sağlayacak herhangi bir pişirme yüzeyinin yada aparatının bulunup bulunmadığı ön plana çıkıyor. Her şeyi hayata geçirmeye hazırlar.”

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy