Instagram ipuçları ve püf noktaları: Instagram Makaralarınız hakkında daha çok görüntüleme mi istiyorsunuz? İşte bunu iyi mi yapabilirsiniz

[ad_1]

Instagram Makaraları yapmayı seviyor fakat yeterince görüntü almıyor musunuz? Bu Instagram ipuçlarını ve püf noktalarını deneyin ve makaralarınızı iyi mi daha iyi hale getireceğinizi ve daha çok görüntüleme elde edeceğinizi öğrenin.

Instagram ipuçları ve püf noktaları: Toplumsal medya platformu, Makaralar hususi durumunu 2020’de TikTok’a direkt bir rakip olarak tanıttı. Şimdi, platform milyonlarca insanoğlunun Instagram Reels’i izlemesiyle dünya genelinde popülerlik kazanmıştır. Instagram esasen 15 saniyelik bir video hikayesi özelliğine haiz olsa da, Makaralar daha uzun süreleri ve gelişmiş düzenleme araçları sebebiyle daha iyi bir format olarak kabul ediliyor. Son zamanlarda Instagram, makaraların süresini 90 saniyeye bile çıkardı.

Instagram Reels, video kaydetmenize ve üstüne ses koymanıza olanak tanır. Halihazırda Instagram’da bulunan kapsamlı bir parça veritabanından seçim yapabilir yada kendinizinkini seçebilirsiniz. Özelleştirmek için Instagram’da bulunan çeşitli filtrelerden, efektlerden ve AR maskelerinden yararlanabilir, ek olarak makaralarınızı benzersiz bir halde yaratıcı hale getirmek için geçişler ve Remix seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sadece, Instagram Makaralarınızın görüntülenmesiyle savaşım ediyorsanız makaralarınızda daha çok etkileşim elde etmek için izleyebileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları var.

Instagram Makaralarında görüntüleme iyi mi artırılır

1. Popüler ve ilgi çekici ses parçalarını kullanın

Daha çok görüntüleme almak için makaralarınıza popüler şarkılar yada müzikler ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda piyasaya sürülen parçalar yada öteki makaralarda esasen trend olan sesler, makaralarda daha da fazla görüntü elde etmek için kullanılabilir.

2. İlgi çekici içerik oluşturun

Daha geniş bir kitleyi makaralarınıza çeken yaratıcı makaralar oluşturun. Trend olan ve popüler mevzular hakkında arama yapın ve daha çok görüntüleme elde etmek için içerik oluşturun.

3. Uygun hashtag’leri kullanın

İnsanların Instagram akışında kolayca keşfedilmesini sağlamak için makaralarınızdaki uygun hashtag’leri kullanın. İzleyici kitlenizi çoğaltmak için ilgili hashtag’leri kullanmaya ve bu tarz şeyleri en üst düzeye çıkarmaya çalışın.

4. Makaraları tutarlı bir halde yükleyin

Bir içerik oluşturucuysanız, izleyicilerin ilgisini çekmek için makaraları tutarlı bir halde yayınlamalısınız. Her gün, alternatif her gün yada her hafta, makaraları rastgele yüklemek yerine uygun bir program izleyin.

5. İlgi çekici altyazılar yazın

İnsanları çekmek için makaralarınıza ilgi çekici başlıklar yazın. Onları kısa fakat yaratıcı tutun.

Comments are closed.