Instagram Makaraları İpuçları ve Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Püf Noktaları 2022 İpucu
Bu blog, Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Instagram Makaraları İpuçları ve Püf Noktaları hakkındadır. Bu kılavuzu anlamanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ümit ederim bu blogu beğenirsin, Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Instagram Makaraları İpuçları ve Püf Noktaları. Cevabınız evet ise lütfen bunu okuduktan sonrasında paylaşın.

İçindekiler

Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Instagram Makaraları İpuçlarını ve Püf Noktalarını Denetim Edin

TikTok hala kısa videoları paylaşmak için en popüler platform bulunduğunu iddia ediyorsa, Instagram Reels oldukca geride. Instagram ve Feysbuk ile sorunsuz entegrasyon yardımıyla, Reels oldukça sağlam bir temel miras aldı. Bir sürü dikkate kıymet özelliğin eklenmesiyle, Meta’nın kendi kısa video paylaşım platformu, hem son kullananların hem de yaratıcıların hayal enerjisini yakalamayı başardı. Fazlaca çeşitli artırılmış gerçeklik neticeleri, keyifli çıkartmalar ve kapsamlı bir dudak senkronizasyonu film müziği kitaplığı ile Reels, onu tüm yaratıcılar ve kısa filmlerle denemeler yapmak isteyenler için muhteşem bir seçim haline getirmek için neredeyse her şeyi yarattı.

İster daha çok şöhret için en iyi Instagram Reels ipuçlarının ve püf noktalarının kilidini açmak isteyen bir içerik oluşturucu olun, ister uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak isteyen tipik bir Joe olun, doğru yere geldiniz. Bunu tam anlamıyla duyabiliyorsanız, Instagram Makaralarına bizim kadar bağımlısınız anlamına gelir! . Mütevazı şeyleri ansızın moda meydana getiren güçtür. Instagram’da viral olmak ister misiniz? Instagram Gerçek Viral Hack’i edinin.

Nişinizi bulun ve sık sık klip yayınlayın

Tüm esnafların krikosu olmak istemezsin, değil mi? Çeşitli bölümlerde iyi bir insan olmanın yanlış bir tarafı olmasa da, daima bir zanaatta ustalaşmak için çaba göstermelisiniz. Popüler Instagram Reels yaratıcılarından biri olmayı hayal ediyorsanız önemlidir.

Neyde iyisin? Kim bilir hediyeyi çalabilecek dans etme kabiliyetine sahipsindir? Davranışlarınız ve dudak senkronizasyonlarınızla seyircileri çekebilir misiniz? Kim bilir yontulmuş bir fiziği ve gelişmiş kas kütlesini sergileme mevzusunda tutkulusunuzdur ya da bir ihtimal akıllara durgunluk veren gösteriler meydana getirecek cesaretiniz var mı?

sunum mevzuları

Bir makara oluşturmadan ilkin kendinize birkaç rahat sual problem. Niçin biri klibi görmek istesin ki? Ve görevi için doğru ton ne olabilir? Bu birkaç sual bununla beraber bir araya gelmenize ve oldukca azca hazırlıkla yada asla hazırlık yapmadan her şey dahil olduğunda yaygın olan hataları uzak tutmanıza destek olabilir.

Temel soruları cevapladıktan sonrasında sunuyu doğru bir halde oluşturun. Her aktarımı ve bırakacağı etkiyi düşünün. Buradan Şu Instagram Makarasına Iyi mi Gidiyoruz adlı mükemmel yazılarımızdan birini burada deneyebilirsiniz. Saldırılarınızın zamanlaması ve kesinliği, müşterileri içeriğinize çekmek için tehlikeli sonuç öneme haizdir.

30/60 saniye daima 15 saniyeden iyidir

Lansman esnasında müşteriler Instagram Reels ile yalnızca 15 saniyelik videoyu belgeleyebiliyordu. Sadece geliştiriciler vakit içinde birazcık daha çok özgürlük talep ettiğinde, Feysbuk’un kendi video paylaşım platformu video soruşturma süresini ikiye katlamak mecburiyetinde bırakıldı. Ve şimdi video soruşturma süresi daha da artırılarak toplamda 60 saniyeye çıkarıldı.

Hala 15 saniyelik döngüde takılıp kalıyorsanız yada boyutu büyütemiyorsanız, 15, 30 yada 60 saniye içinde geçiş yapmanın oldukça kolay bulunduğunu söylememe izin verin. 15, 30 yada 60 saniye içinde geçiş yapmak için kamera araçlarının üstündeki ufak daire düğmesine (varsayılan olarak 15 saniyeyi gösterir) dokunun.

Video uzunluğunu ayarlamak için gizli saklı vasıta

Asla kayıttan sonrasında Instagram Makaralarınızı tekrardan boyutlandırmak istediniz, sadece iyi mi yapacağınızı bilmiyor musunuz? Makaralarla ilgilenmeye başlayınca aklıma garip klipler yapmak geldi. Sadece Instagram makaralarının boyutunu optimize etmek için üçüncü taraf araçları aradıktan kısa bir süre sonrasında, zamanlayıcıya dahil olan gizli saklı aleti buldum.

Adım atmak için 15, 30 yada 60 saniye içinde geçiş yapmak için video boyutu düğmesine dokunun. Peşinden Zamanlayıcı düğmesine dokunun. Bundan sonrasında, videonun boyutunu düzenlemek için kaydırıcıyı sürükleyin. Ek olarak, devam etmeden ve klibinizi kaydetmeden ilkin geri sayımı düzenleyebilirsiniz.

zamanını doğru al

Herhangi bir aktarım yada baskıyı mükemmelleştirmede dönemin ne kadar mühim olduğu düşünüldüğünde, mükemmele mümkün olduğunca yaklaşmanın kaçırılmayacak bir numarası var. Hareket etmeye başlamadan ilkin zamanlayıcı düğmesine dokunun. Bundan sonrasında, 3 saniye ile 10 saniye içinde geçiş yapmak için geri sayımın tarafındaki ufak düğmeye dokunun. Peşinden, Zamanlayıcıyı ayarla’ya dokunun.

Instagram Makaralarınızı hizalamayı asla ihmal etmeyin

Bu, daima yanınızda olması ihtiyaç duyulan Instagram Reels hilesidir. Makaralar özelliği, kliplerinizi zahmetsizce hizalamanıza olanak tanıyan yerleşik bir video hizalama aygıtına haizdir. Videoyu çektikten sonrasında video hizalama düğmesine dokunun. Güvenilir bir halde ve üretkenliğinizden taviz vermeden işi halleder.

Son sözler: Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Instagram Makaraları İpuçları ve Püf Noktaları

Ümit ederim bu makaleyi anlamışsınızdır, Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Instagram Makaraları İpuçları ve Püf Noktaları. Cevabınız hayır ise bu yazı ile ilgili forum kontakt bölümünden her şeyi sorabilirsiniz. Cevabınız evet ise, bizlere desteğinizi vermek için lütfen bu makaleyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy