Instagram’da Takip Edebileceğiniz 5 Metal Sanatçısı


Toplumsal medya platformları söz mevzusu olduğunda her türlü iş yada konserin bir yeri vardır. Instagram bilhassa komedyenler, gruplar ve daha fazlası için mükemmel. Makaralar, hikayeler ve oldukça sayıda gönderilebilir çözüm şeklinde şeylerle, daha ilkin asla yapamayacakları şekillerde görülebilir ve duyulabilir.

Think grupları, müzisyenler ve hatta heavy metal sanatçılarının hepsinin bu dünyada bir yeri var. Keşfedilmek, sanatınızın görülmesine ve duyulmasına izin vermek ve bir tek oraya gitmek için mükemmel bir yer.

Metal sanatçılarının hayranıysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli mükemmel gruplar ve şarkıcılar var. Kendiniz yeni süregelen bir sanatçıysanız, başarı için esin bulmanıza destek olması için bu hesaplardan bazılarına başvurabilirsiniz.

Bu popüler sanatçıların kullandığı teknikleri eşleştirebilir ve hatta size bir destek vermek için kullanabileceğiniz Instagram takip edenleri satın alabilirsiniz, bu sebeple 1 dolara aldığınız beğeniler ve takipçiler, bir tek bir şeyleri ilerletmek için birazcık desteğe ihtiyacınız olduğunda oldukça esin vericidir.

Görülmesi ihtiyaç duyulan bu 5 metal sanatçıya göz atın ve kendi stratejinizi oluşturma hakkında birazcık daha data edinin.

@jjhuntress – Jill Janus

Jill Janus, hanım metal popülasyonunu oldukça iyi temsil ediyor. Metal endüstrisinde kendi tarzını oluşturmuş ve kesinlikle birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Yalnız müziği değil, bununla beraber kişiliğini ve yaşamını hayranlarıyla paylaşarak metal ve müzik yaşamına birazcık gerçeklik katıyor.

Keyifli ve yaratıcı fotoğraflar paylaşıyor ve yapmış olduğu her gönderide tamamen kendisi. Bu şekilde doğru yaparsınız ve insanları hakkaten kendinize çekersiniz. Yalnız metal odaklı değil, bunun üstüne yaşam seçimi ve gerçek dünya.

@colinyevng – Colin Young

Birinin metal artistik kabiliyetini paylaşmasını ve bununla beraber sizi güldürmesini istiyorsanız, Colin Young tam size gore. O, dünyayı güldürmekle ilgili. Bu Instagram’da çılgınca şeyler yapıyor, fakat sizi içine çekiyor ve bir sonraki aptalca şeyleri tahmin etmenizi sağlayacak.

Colin daha oldukça makaralara ve hikayelere odaklanma eğilimindedir, sadece hikayeleri ve öteki şeyleri de paylaşır. Onu ve kabiliyetini birazcık tanıyabilir ve zaman içinde onun garip dünyasının bir parçası haline gelebilirsiniz. Spoiler uyarısı – bu acayip dünyayı seviyorsunuz!

@thecrusher007 – Jessica Pimentel

İşte sahneye çıkıp sallanan başka bir karı. Jessica, esas olarak Orange Is the New Black adlı TV şovu vesilesiyle ün kazanma iddiasında bulunmuş oldu. Oyunculuk kariyeri var fakat bununla beraber kaçırmak istemeyeceğiniz etkisi altına alan bir müzik seçkisine de haiz.

Jessica metal sanatını tamamen yeni bir düzeye taşıyor ve New York’ta onu öldürüyor. Yalnız metal severleri değil, bununla beraber Budist yada spiritüel girişimcileri de cezbeder, bu sebeple onun tercihi onun takipçisidir. O keyifli, esin verici ve bununla beraber inanılmaz derecede garip.
Yapmış olduğu herhangi bir yeni gönderi 10.000’e kadar ve kimi zaman daha çok beğeni alabilir.

@dezfafara – Dez Fafara

Metal endüstrisindeki insanların perde arkasını tanımazsanız, şarkılarının sert yada fena ve kasvetli bulunduğunu varsayıyorsunuz. Fakat gerçek şu ki, durum hakkaten bu şekilde değil. Şarkı sözlerine bakmış olduğunuzda, çoğunun hayatla ilgili bulunduğunu ve hatta kim bilir yaşamın zorluklarının üstesinden geldiğini görüyorsunuz. Her müzik türü şeklinde kendine özgü noktaları vardır.

Dez Fafara tamamen pozitiflikle ilgili ve bunu heavy metal havasıyla yapıyor. Dez, pozitif yönde, esin verici ve her yönüyle iyi ve garip bir adam olarak bilinir. Pozitif yönde hislerle ilgili alıntıları ve ilhamları paylaşmasıyla tanınır.

@oozing ahbap – Oozing Wound

Bu metal grubu hakkaten bilime kadar benzersiz ve kaçırmak istemeyeceğiniz bir grup. Tamamımız mükemmel bir memi severiz ve bu adamları öne çıkaran kalite budur. Müthiş müzikal kabiliyetlerini paylaşıyorlar fakat bununla beraber oldukça fazla gülmece, kahkaha ve gerçek yaşamı da paylaşıyorlar.

Müziklerine sıkı bir halde odaklanmak için Instagram’larını kullanıyorlar. Bununla beraber, mem yaratma mevzusunda yetenekli oldukları için de popülerdirler. Aralarında havalı olanlar var. Müzikleri bir albeni faktörü, sadece öteki şeylerini de tertipli olarak görmekten keyif aldığınızı görmüş olacaksınız.

Metal Sanatını Çoğaltmak için Instagram’ınızı Kullanma

Peki tüm bu insanoğlu ve gruplar IG’yi iyi mi büyütüyor? Sonuçta, her şey bir takipçi toplamakla ilgili. Bu süre alır, sadece destek olması için kullanabileceğiniz bazı püf noktaları da vardır. Paylaştıklarımızın her birinin hakkaten benzersiz olduğuna dikkat edin.

Biri mem yapar, diğeri ise tamamen kişisel gülmece ve güldürü üzerinedir. Sonrasında bir esin kaynağı olan adam ve insanları yaşam seçimi ve sanat içerikli eğlence ile iyi mi çekeceğini bilen bayanlar var. Hiçbiri tam olarak aynı yaklaşıma haiz değil ve bu, bu caddede iyi mi başarı göstermiş olunacağına dair ilk ipucunuz.

Bu ek ipuçlarından bazılarına göz atın.

Tutarlı ve Sonrasında Tutarlı Daha Fazla

İnsanları hakkaten etkilemenin en mühim yollarından biri tutarlı olmaktır. Dışarıda kendine bir isim bulman süre alacak. Esasen birazcık takip ettiyseniz, bu destek olabilir, sadece hakkaten belirlenmiş bir platformda büyümeye odaklanmanız gerekir.

Bunu tutarlılıkla yaparsınız. Toplumsal yaklaşımınızla hangi stili kullanmayı seçerseniz seçin, bir tek sunduğunuz şeyleri görmeye gelen insanoğlu için bunu tutarlı ve güvenilir bir halde yaptığınızdan güvenilir olun.

Hashtag’ler ve Anahtar Kelimeler

Instagram bile bazı SEO optimizasyonu gerektirir. İçerik bulmanın yada kendinizi daha görünür kılmanın mükemmel bir yolu olan hashtag’leri vardır. Bu özellikten yararlanmak ve yararlanmak için hakkaten mükemmel hashtag’ler bulun. Birçok şahıs hashtag’leri arayarak yeni şeyler bulur, bu yüzden kendinizi bu şekilde bulunabilir yapın.

Bir metal sanatçısı için bazı şeylerle başlayabilirsin.

  • #metal
  • #metal kafa
  • #metalgirls
  • #metal çekirdek

Bu mükemmel. Kesinlikle bazı sanayi ilişkileri istiyorsun. Bununla beraber, bunun üstüne inşa etmek de istersiniz ve bu seçimler içeriğinize ve tarzınıza bağlı olarak değişebilir.

Doğru Yapmak için Süre Ayırın

Bir çok süre, Instagram ile başarının anahtarı, algoritma tarafınca iyi mi görüneceğini bulmaktır. Bu, filtreler, makaralar, hikayeler ve gönderiler şeklinde mevcut araçların kullanılmasını gerektirir. Ek olarak altyazılarınızı yüksek kaliteli, fotoğraflarınızı mükemmel ve hashtag’lerinizi iyi mi mükemmel hale getireceğinizi öğrenmeyi de ihtiva eder.

Hangi zamanların en yoğun saatler bulunduğunu öğrenin ve görülme olasılığınızın en yüksek olduğu o zamanlara odaklanın.

Birazcık araştırma yapmak için süre ayırın, analizlere bakın ve gereksinim duyduğunuzda işleri düzeltin. Uzun solukta doğru olanı elde etmenize destek olacak etken tutarlılık ve çabadır.

Son düşünceler

Instagram bir endüstride her insan ve her tür için bir yere haizdir. Tıpkı country ve pop sanatçılarının yapmış olduğu şeklinde, metal sanatçıları burayı büyütebilir. Her şey kendi stilinizi bulmak ve bu stili insanları kendinize çekmek için kullanmakla ilgilidir.

Daima olduğu şeklinde, kendin ol ve buna bağlı kal. Sıkı emek verme karşılığını verir.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy