iPhone ekran kilidi modu açık olmasına karşın WhatsApp mesajlarını yanıtlayın; bu mükemmel numarayı bil

0

[ad_1]

iPhone kullanıcısı mısınız? iPhone ekran kilidi modu açık olmasına karşın WhatsApp mesajlarınıza yanıt vermeyi denediniz mi? Değilse, şimdi bir deneyin, işte iyi mi. Bu, iPhone 13, iPhone 12 ve daha fazlası dahil olmak suretiyle iPhone 6s ve üstü için geçerlidir.

iPhone’da WhatsApp: Bir Apple iPhone, kullanıcılarına bir Android aletinin sunmadığı çeşitli seçenekler ve özellikler sunar. WhatsApp şeklinde yaygın olarak kullanılan bazı uygulamaları kullanırken bile iPhone kullanıcılarına sunulan değişik seçenekleri fark edebilirsiniz. WhatsApp, hem Android hem de iPhone kullanıcıları tarafınca aile, dostlar ve iş dostlarıyla devamlı ve her yerde yazışma halinde kalmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. WhatsApp; metin, fotoğraf, video, belge, konum, sesli arama, emoji ve daha fazlası şeklinde çeşitli medyaları göndermek ve almak için kullanılabilir. Sadece telefonunuzun kilitli ekranından bir WhatsApp mesajına cevap vermeyi denediniz mi? İmkansız vazife? Tam olarak değil. Apple iPhone ekran kilidi açık olmasına karşın WhatsApp mesajlarınızı yanıtlayın.

WhatsApp’ta herhangi bir mesajı yanıtlamak için telefonunuzun ekranının kilidini açmanız gerekir. Telefonun kilidi açıldıktan sonrasında, bildirimden gelen mesajı yanıtlayabilir yada sohbeti açıp aynısını yapabilirsiniz. Sadece bir iPhone kullanıcısıysanız, iPhone ekran kilidi modu açık olmasına karşın bir mesaja cevap verebilirsiniz. Sadece, Apple iPhone 6s ve iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11 ve daha fazlası şeklinde daha yeni iPhone modelleri için süratli yanıtın mevcut bulunduğunu belirtmek gerekir. Bir iPhone’un kilitli ekranından bir WhatsApp mesajını yanıtlamak için takip edebileceğiniz aşağıdaki adımları deneyin. Ek olarak Okuyun: WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Fotoğrafınızı WhatsApp çıkartmasına iyi mi dönüştürebilirsiniz?

iPhone’da WhatsApp: iPhone kilit ekranından mesajları yanıtlama adımları

1. Klavyeyi açmak için ileti bildirimine uzun basın yada sertçe basın.

2. Yanıtınızı girin ve gönder’e dokunun.

3. Ayarlar, arkasından erişilebilirlik, dokunma, dokunsal dokunma ve arkasından dokunma süresi’ne giderek Dokunma ayarlarınızı yapmanız gerekebileceği belirtilebilir.

Bu süratli ve kolay değil miydi? Hepsi bu değil. iPhone kullanıcıları ek olarak Siri’den WhatsApp mesajları göndermesini, WhatsApp aramaları yapmasını ve okunmamış mesajlarınızı yüksek sesle okumasını isteyebilir. Sadece bu özellikler yalnızca iOS 10.3 ve sonraki sürümlerde kullanılabilir. WhatsApp’ta ileti göndermek, arama yapmak ve ötekiler için Siri’yi kullanmak istiyorsanız, bunu iyi mi yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Ek olarak Okuyun: Android’de WhatsApp: WhatsApp’ta depolama kapasitesini iyi mi boşaltacağınızı öğrenin

Leave A Reply