iPhone ipuçları ve püf noktaları: Denetim merkezini açmadan iPhone 13 döndürme kilidi iyi mi değiştirilir

0

[ad_1]

iPhone ipuçları ve püf noktaları: iPhone 13’te dönüş kilidini değiştirebilmek için her seferinde denetim merkezini açmaktan nefret ediyorsanız, bunu yapmanın oldukca daha kolay bir yolu var. Ekrana dokunmanıza bile gerek kalmazdı. Bu gizli saklı numaraya bir bakın.

iPhone ipuçları ve püf noktaları: Apple iPhone 13, oldukca sayıda bilhassa beraber gelir ve bunların tümü yüzeyde görünmez. Sadece kati olan bir şey var ki, tüm bu özellikler kesinlikle kullanıcının yaşamını kolaylaştırıyor. Artık ister tam sayfa ekran görüntülerini alıp PDF’ye dönüştürmek, ister denetim merkezine gitmeden dönüş kilidini değişiklik yapmak olsun, Apple size tüm özelliklerini ve kısayollarını sunuyor. Evet, cihazın iPhone 13 döndürme kilidini değiştirebilmek için denetim merkezini açmaktan nefret edenler için Apple’ın bunu son aşama kolaylaştıran gizli saklı bir çözümü var. Bizlere inanmıyor musun? Yalnız okumaya devam et. Ek olarak şunu da okuyun: iPhone’da Pro benzer biçimde ekran görüntüsü alma.

Denetim merkezini açmadan iPhone 13’te döndürme kilidini değiştirin

Döndürme kilidi oldukca yararlı bir özelliktir. Açabilirsiniz ve ne vakit bir video izleseniz, akıllı telefonu yan çevirebilirsiniz ve otomatikman tam ekran moduna geçecektir. Ve daha geniş bir klavyeyle yazmayı seviyorsanız, bunu iPhone 13’ün yönünü çevirerek yapabilirsiniz. Sadece bu devamlı istenen bir özellik değil. Kimi zaman, özellik aslına bakarsak rahatsızlığa niçin olabilir. Yattığınızı ve telefonu kullandığınızı ve birazcık eğildiğiniz için rastgele yatay moda geçtiğini ve şimdi düzgüsel görünüme döndürmek için savaşım ettiğinizi hayal edin.

Ve denetim merkezini kullanarak istediğiniz vakit açıp kapatmak için rahat bir düğmenin oldukca destek olduğu yer burasıdır. Yalnız aşağı sürüklemeniz ve simgeye basmanız yeterlidir, hepsi bu. Ekranınızın dönerek dönmeyeceğini denetim edebilirsiniz. Sadece, devamlı kapatmayı unutan ve ekran döndükten sonrasında denetim merkezini açmaktan nefret edenler için oldukca daha kolay bir yöntem var. Bu iPhone ipuçları ve püf noktaları kılavuzunda bunu iyi mi yapacağınıza bakın. Ek olarak okuyun: iPhone 15, bulunması zor USB-C bağlantı noktasıyla gelebilir.

Leave A Reply