İş Haberleri: Blast Motion, Üç Oklahoma Sooners’ın Softbol Elçisi Takımına İmza Attığını Duyurdu


Patlama HareketiSporcular için hareket analizi, performans öngörüleri ve içerik mevzusunda önder olan Oklahoma Üniversitesi Softball’ın eklendiğini duyurdu. Jocelyn Alo, Jayda Coleman ve kinzie hansen “Team Blast” büyükelçi ekibine.

Bu imzalar, Blast’ın şimdiye kadarki ilk NIL kolej atlet ortaklıklarını işaret ediyor ve halihazırda kısa sürede imza atanların bulunmuş olduğu bir ekibe katılıyor. Haley Cruse ve Paige Halsteadtoplumsal medyada dünyanın en iyi softball etkileyicilerinden ikisi ve oyunun en iyi kolej oyuncularının yanı sıra bir takım başka mevcut ve eski ustalaşmış softbol oyuncusu ve koçunu da içerecek şekilde büyüyecek.

Buraya tıklayın Haley Cruse ve Paige Halstead’in imzalarını hazırlamak için

Alo, Coleman ve Hansen beraber Sooners’ı 2021 Ulusal Şampiyonasına götürmeye ve OU Softball’u tüm spor dallarında en baskın takımlardan biri haline getirmeye destek oldu. Bu haftanın duyurusu, Oklahoma’nın 2022 NCAA Hanımefendiler Koleji Dünya Serisi koşusunun arifesinde geldi.

Gelecekteki Blast ürünleri ve hizmetlerine girdi sağlamak için Blast’ın mühendislik ekibiyle beraber çalışmanın yanı sıra, Oklahoma üçlüsü, Blast Softball salıncak analizörü (sensörü) kullanan softbol topluluğu içinde iştirakı ve yetkilendirmeyi geliştirmek için çeşitli paylaşılabilir içerik oluşturmayı dört gözle bekliyor. mobil uygulama ve Web platformu.

Jocelyn Alo
Jocelyn Alo

Kısa sürede NCAA kariyer ev sahibi kraliçesi olarak taçlandırılmış ve bununla beraber 2022 ABD Softbol Senenin Kolejli OyuncusuAlo ek olarak üniversite kariyeri süresince aşağıdaki bireysel ödülleri kazanmıştır:

 • 3x Women’s College World Series Tüm Turnuva Ekibi (2018, 2019, 2021)
 • 2x All-American A Ekibi (2019, 2021)
 • ABD Softbol Senenin Üniversite Oyuncusu (2021)
 • 2x Senenin Büyük 12 Oyuncusu (2021, 2022)

Ek olarak, OU’nun unvanını korumaya destek olmak isteyen 2022 WCWS’ye giriyor. Üniversite sonrası Alo, ustalaşmış kariyerine 2022 Athletes Unlimited kolej giriş taslağında 1 numaralı seçim, Hanımefendiler Ustalaşmış Fastpitch liginin açılış kolej taslağında 1 numaralı seçim olarak başlamış olacak ve bununla beraber Team USA’nın 2022 kadrosunda yer alacak. ABD Birleşik Devletleri bu yaz internasyonal rekabette.

Alo, “Blast ile ortak olma fırsatı için fazlaca heyecanlıyım” dedi.

“Oklahoma’da Blast’ı kullandıktan sonrasında, vuruşumdaki ufak değişikliklerin bile iyi mi büyük sonuçlara dönüşebileceğini biliyorum. Blast’ın teknolojisiyle, ilerlememi mühim ölçütlerle denetim etmeyi seviyorum ve başka türlü göremeyeceğim yada hissedemeyeceğim şeyleri görselleştirebiliyorum. Hakikaten sabırsızlıkla beklediğim şey bir tek yolculuğumu paylaşmak değil, bununla beraber genç oyuncuların salıncaklarını neyin işe yaradığını daha iyi anlamalarına destek olmak – ilerlemeye devam etmelerine ve düşündüklerinden daha fazlasını elde etmelerine destek olmak.”

Jayda Coleman
Jayda Coleman

Sooners’a 2020 sınıfında 1 numaralı düşünce birliği olarak gelen Coleman’ın kolej oyunu bugüne dek şu şekilde adlandırıldı:

 • Birinci Ekip All-American (2021)
 • Öteki birçok ödül içinde First Team All-Big 12 (2021)

2022 WCWS’ye, seneler içinde ikinci ulusal unvanını almak isteyen OU ile girdi ve muhteşem bir ikinci derslik kampanyasına bir sınır koydu. Bu yaz Coleman, Team USA’nın 2022 ekibine da katıldı.

Coleman, “Blast’ın çözümü, vuruşumun mekanik ve teknik yönünü görmeme destek olmada kilit rol oynuyor” dedi.

“Blast ile eğitim, verilerime kolayca erişmemi sağlıyor ve vuruşuma nazaran kişiselleştirilmiş içgörüler sağlıyor, böylece sürem süresince ve sürem haricinde ilerlememi denetim edebiliyorum. Takıma katılarak ve öteki oyunculara Blast’ın teknolojisinin ve içinde ne olduğunun performanslarını iyileştirmek için ne kadar rahat ve kuvvetli olabileceğini göstererek Blast’a olan sevgimi bir sonraki seviyeye taşımak keyifli olacak.”

kinzie hansen
kinzie hansen

Şimdi Oklahoma Softball’da bir genç olan Hansen, yalnızca plakada bir güç olarak kalmadı, bununla beraber müdafa pozisyonunda da arkasında kaldı. Bu noktadaki bireysel övgüleri şunları ihtiva eder:

 • Bayanlar Kolej Dünya Serisi Tüm Turnuva Ekibi (2021)
 • İkinci Ekip All-American (2021)
 • Birinci Ekip Tüm Merkez Bölge (2021)
 • Büyük 12 Tüm Turnuva Ekibi ve En Üstün Oyuncu (2021)
 • Büyük 12 Tamamen Bilimsel nitelikli Birinci Ekip Onur Ödülü (2021)

Bu senenin başlarında Bayanlar Ulusal Takımına seçildikten sonrasında ABD Takımını temsil ederek bu yaz ekip arkadaşlarına katılacak.

Hansen, “Blast ile ortak oldum zira vuruşumu ve oyunumu iyi mi daha iyi hale getirebileceğimi öğrenmeyi seviyorum” dedi.

“Bu seviyede, salınımlarımızın hissedemeyeceğimiz kısımlarını görmek için erişilebilir teknoloji gereklidir. Bana nazaran, Blast’ın çözümü ve ekibinin en coşku verici yönü, softbol oyuncularının olabilecekleri en iyi oyunculara dönüşmelerini elde eden bir kaynağın geliştirilmesidir. Genç sporcuların, oyuna agresif ve korkusuzca yaklaşan bir sporcudan öğrenmelerine izin vererek, zihnimi Blast’a getirmeyi dört gözle temenni ediyorum.”

Austin Hurwitz

Elçiler, kabiliyetlerini ve Instagram, TikTok, Twitter, Feysbuk ve YouTube’daki erişimlerini kullanarak, oyuncuların kişisel hedeflerini, neticelerini, bakış açılarını, kişilikler ve sahne arkası yolculuklar.

“Jocelyn, Jayda ve Kinzie’yi ilk NIL kolej atlet ortaklarımız olarak takıma çağrı etmekten daha mutlu olamazdık, bilhassa de tüm sıkı çalışmalarının ve inanılmaz yeteneklerinin dünya için bir kez daha sergilendiği bir zamanda. OKC’de görüşün,” dedi Blast Motion Dijital Pazarlama Direktörü Austin Hurwitz.

“Bu hanımların her biri, Blast’ın çözümünü üniversite yolculuklarının bir parçası olarak kullandı ve sahada ekip arkadaşları ve kişisel olarak fazlaca şey başarmış olsalar da, softbol ile benzersiz emek harcama etiğini, tutkusunu ve yaratıcılığını sergilemekten dolayı fazlaca heyecanlıyız. cemiyet. Blast ile hepimiz daha akıllı antrenman yapabilir, daha büyük bir güvenle rekabet edebilir ve oyunun kurallarını değiştiren sonuçlar üretebilir ve Jocelyn, Jayda ve Kinzie’nin her seviyedeki sporcuların potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ve oyunu geliştirmelerine destek olma kararlılığını paylaşıyoruz.”

*****

Patlama Hareketi Hakkında:

San Marcos, California’da bulunan Blast Motion, hareket analizi ve performans öngörüleri elde eden bir data şirketidir. Blast, hareketin biyomekaniğini sensör verileri, video soruşturma teknolojisi ve bulut tabanlı yazılım hizmetleriyle akıllı bir halde birleştirerek, insanların koçluk yapma, işe alma, eğitme, çözümleme etme ve oyunlarını geliştirme biçimlerini tekrardan tanımladı. Ek data için lütfen https://blastmotion.com/ adresini ziyaret edin ve Blast’ı toplumsal medyada takip edin (Beyzbol: Instagram, Feysbuk, heyecanTikTok; beyzbol: Instagram, Feysbuk, heyecanTikTok; Golf: Instagram, Feysbuk, heyecanTikTok; Tüm Sporlar: YouTube, LinkedIn).

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy