İşinizi Büyütmek için 8 Muhteşem e-Tecim Deposu


Küresel salgın esnasında, e-ticaretin iyi mi kazançlı bir sektör olduğu daha da belirgin hale geldi. Daha çok ufak işletme kendilerini çevrimiçi dünyaya uyacak şekilde tekrardan şekillendirdikçe gelişmeye devam edecek. Bununla beraber, çevrimiçi markanızı büyütmek için kullanabileceğiniz her türlü e-ticaret deposu vardır. Yüksek kaliteli çevrimiçi satış kaynakları aramak bunaltan ve bunaltıcı bir süreç olabilir. Size destek olmak için derlediğimiz en iyi e-ticaret kaynaklarından yararlanabilirsiniz:

Marka sahipleri için hepsi bir arada e-ticaret çözümü olan Debutify, bir Shopify teması olarak hizmetini sonlandırmıyor.

Blogda içerik sıkıntısı yok. Her hafta kıymetli içerikleri okuyabilirsiniz. Mevzular, müşteriyi elde tutma, alan kişi kazanımı, gelen pazarlama, olay emekleri ve ek olarak e-ticaret ipuçları ve püf noktalarından oluşmaktadır. Tüm blog gönderileri, çevrimiçi işinizi oluşturmak ve büyütmek için kullanabileceğiniz eyleme geçirilebilir ipuçları da ihtiva eder.

Ek olarak, daha çok e-ticaret deposu için YouTube’daki Debutify’a ve Debutify’ın podcast Ecoonics’ine göz atın.

BGB0921 BusinessReview

2. e-Tecim Eğitim Akademisi

Bu internet sayfası “en kapsamlı e-ticaret gelişme koçluğu programı” ile iftihar etmektedir.

Satışlarınızı büyütmeye devam etmek istiyorsanız, çeşitli pazarlama yayınlarını ve stratejilerini kapsayan 20’den fazla adım adım kursa erişebilirsiniz. Çevrimiçi satış kaynakları, “e-Tecim için SEO”, “e-Tecim için Tekrardan Hedefleme” ve “e-Tecim için Amazon” mevzularını kapsar.

3. Shopify Ustaları

İşitsel öğrenmeye daha iyi cevap veriyorsanız, bu e-ticaret merkezli podcast denetim etmeniz ihtiyaç duyulan bir şey. Felix Thea ve Shuang Esther Shan tarafınca barındırılan kapsamlı bir e-ticaret kaynakları kitaplığına sahiptirler.

Başarıya ulaşmış girişimciler ve sanayi uzmanlarıyla yolculukları ve üstesinden geldikleri zorluklar hakkında röportajlar sunuyorlar. Son olarak podcast’leri “3 Milyon Doları Geri Verirken MiiR Iyi mi Karlı Kalıyor” ve “TikTok’ta Satış: Fireflyslime İçeriği Satışa Iyi mi Dönüştürdü” içeriyor.

Shopify Masters’ı Apple Podcasts, Spotify ve Simplecast’te dinleyebilirsiniz.

4. Dijital Nokta

Bu e-ticaret forumu, her gün değişik türden kullanıcılardan çevrimiçi satış kaynakları sunar.

İş ve Pazarlama sekmesi altında, forum, değişik e-Tecim platformları için e-Tecim ipuçları ve çözümleri ile ilgili güncel etkileşim alır. Forumda şu anda üyelere ilişik, göz atabileceğiniz 87 sayfadan fazla değişik mevzu var.

5. Daha İyi Bir Limonata Standı

Esprili bir halde adlandırılan e-ticaret bülteni, girişimcilerin işlerini kurmalarına ve başlatmalarına destek sağlar. Bültenlerine abone olarak alabileceğiniz hususi içerik ve eğitimler sunarlar.

Kolay bir blog sitesi olarak başlamış olan şey, kullanışlı bir haber bülteni sunan çevrimiçi bir e-ticaret inkübatörüne dönüştü. Sağladıkları detaylı kılavuzlar çoğu zaman 5.000’den fazla kelime ihtiva eder. Forbes, Entrepreneur ve Inc. şeklinde web sitelerinde öne çıkmış ve alıntılanmıştır.

6. E-ticaret Satışlarını Artırın ve Daha Fazla Para Kazanın: Alex Harris’ten Dönüşüm Oranlarını Çoğaltmak ve Ihtimaller içinde Satışlar Yaratmak için Üç Yüz İpucu

Bu e-ticaret deposu kitap kurtları için mükemmeldir. E-ticaret Satışlarını Artırın ve Daha Fazla Para Kazanın, dönüşümleri artırmanıza, daha kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza destek olacak 300’den fazla taktik özelliği. Ek olarak, e-Tecim web sitenizin başarısı için ayarlayabileceğiniz bir pazarlama takvimi oluşturmanız için bir kılavuza haizdir.

Conscious Millionaire’in yazarı JV Crum, e-Tecim ipuçları kitabı “Hem Geeks hem de Acemiler için Pazarlama Fikirleri” hakkında şunları söylüyor.

7. Moz Açık Site Gezgini

Moz Open Site Explorer ile organik arama performansınızı seyredebilirsiniz; parasız.

Açık Site Gezgini, yatırım getirinizi artırabilecek bilgiler sağlar. En fazlaca tıklanan gelen bağlantılarınızı gösterir, hedef anahtar kelimelerinizi sıralar ve hatta rakiplerinizin geri bağlantılarını araştırabilir. E-Tecim web siteniz için eksiksiz bağlantı metriklerine erişebilirsiniz.

Parasız bağlantı gezgini, öteki parasız araçlara erişebilmeniz için yalnızca sağlayacağınız URL’ye ve bir Moz hesabına gerekseme duyar.

8. e-Tecim Grubu

Feysbuk hesabın var mı? ColderICE Media’nın açılış konuşmacısı ve CEO’su John Lawson tarafınca oluşturulan bu Feysbuk grubuna katılabilirsiniz.

E-Tecim stratejileri hakkında konuşmak için tartışmaları okuyabilir ve öteki girişimcilerle bağlantı kurabilirsiniz. Ek olarak, bir üyenin herhangi bir blog yada etkinlik göndermeden ilkin kıymetli yanıtlarla etken olarak katkıda bulunmasını gerektiren bir “istemeden ilkin ver” politikasına haizdir.

E-Tecim Grubu, çevrimiçi satış kaynakları elde eden 8000’den fazla üyeye haizdir. Toplumsal medya stratejisi, Amazon ve eBay ipuçları ve SEO ile ilgili tartışmalara katılabilirsiniz.

Ayrılık Düşünceleri

Artık bu kıymetli e-ticaret kaynaklarına haiz olduğunuza gore, başarıya ulaşmış bir e-ticaret işi kurma yolculuğunuza güvenle devam edebilirsiniz. Bu kullanışlı araçlara yer işareti koyabilirsiniz, böylece aldığınız tüm mühim bilgilere yine bakabilirsiniz.

Teknoloji devamlı değiştikçe, çevrimiçi ekosistem ve doğal ki e-Tecim endüstrisi de değişiyor. Kendinizi her trendden haberdar ettiğinizden ve yukarıdaki çevrimiçi satış kaynaklarından öğrenmeye devam ettiğinizden güvenilir olun.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy