Kadıköy Kurye Hakkında Gelen Yorumlara Bakın

Kurye Hizmetleri

Kurye, bir ürün veya emaneti göndericiden alıp, alıcıya teslim eden kişiye denir. Günümüzde kuryeler çeşitli araç ve donanımlarla hizmetlerine devam etmektedir. Tuzla Kurye motor ekibiyle moto kurye olarak neredeyse 7/24 hizmet vermektedir. Eğer bir ürün veya gönderiniz varsa ikitelli kurye arayışında olursanız en kısa zamanda sizin adresinize gelip gönderinizi teslim alır ve en kısa sürede ve güvenli bir şekilde gönderinizi teslim eder. Bu gönderi işlemlerinin ardından kargonuzun teslim fişi ve tutanağını da tutmaktadır.

 

Kadıköy kurye hizmetleri kapsamında nerede olursanız olun bir telefon kadar yanınızda olan moto kurye ekibi adresinize gelerek gönderinizi alır ve en kısa sürede gönderilen adrese doğru yola çıkar. Kargonuz güvenle ve büyük bir dikkatle taşınır. Alıcı adreslerini bulabilmek için tüm teknolojik ekipmana sahip olan kuryelerimiz güvenli sürüş ve trafik kurallarına da özen göstermektedir.

 

Moto kurye ekibimiz merkezimizden takip edilmekte ve trafikte herhangi bir plan dışı gelişmelerde müdahale ederek gönderinin hedefe doğru bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm çalışanlarımızın haklarını koruyor ve onların mutluluğunun, işlerindeki başarıda gizli olduğunu biliyoruz. Tuz Kurye ekibimiz ile Tuzla bölgesinde hizmetlerimizi sürdürürken, Kadıköy kurye ekibimiz ise Kadıköy semtinde siz değerli müşterilerimize moto kurye desteği vermektedir. İkitelli kurye ekibimiz ile ilgili gelen güzel yorumlar bizi işlerimize daha sıkı bağlanmamızı sağlıyor.

 

Moto Kurye Servisi için gelen yorumlar;

Ahmet Ş. : İkitelli kurye hizmetinizden çok memnun kaldım ve arkadaşlarıma ikitelli kurye hizmetinizle ilgili güzel dönüşler yaptım. En kısa sürede tekrar hizmet alacağım

 

Betül U. : Anneme yemek yaptım ve aracım olmadığından ulaştıramadım sağ olsun Kadıköy kurye ekibi Hızır gibi yetişti ve dakikalar içerisinde annem için hazırladığım yemekleri ulaştırdı. Teşekkürler.

 

Rıza F. : Tuza bölgesinde yaşıyorum ve müşterilerim için kartvizit ve el ilanları dağıtacak ekibime malzemeyi en hızlı ulaştıran Tuzla kurye ekibine teşekkür ediyorum. Sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Planlı moto kurye hizmetlerini tavsiye ediyorum.

 

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy