Kamyon sokak satıcılarına çarptıktan sonrasında 9 şahıs yaralandı: CA polisi

[ad_1]

CBSLA'dan ekran görüntüsü.

CBSLA’dan ekran görüntüsü.

Yetkililer, polisin bir kamyonet ve dokuz yayanın karıştığı trafik kazasını araştırdığını söylemiş oldu.

Polis bir haber bülteninde, Ford F150’deki bir adam sürücü 11 Haziran Cumartesi günü Los Angeles’taki Wilshire Bulvarı’nda batıya giderken “bilinmeyen bir nedenle” kaldırımda arabayı sürdü. Alvarado Caddesi ve Wilshire Bulvarı’nın köşesinde sabah 8:35 sularında iki çocuk da dahil olmak suretiyle birkaç sokak satıcısı ve yayaya çarpmakla suçlanıyor.

Açıklamada, sürücü polise birinin kendisine tabanca doğrulttuğunu gördüğünü söylemiş oldu. Sadece polis, sürücü ve görgü tanıklarıyla görüştükten sonrasında tabanca bulunmadığını belirledi.

Polis, “Soruşturma ek olarak herhangi bir bozulma yada öteki ilgili kabahat emareleri olmadığını da ortaya çıkardı” dedi.

Açıklamada, sürücü, yolcular ve dokuz yayanın hafifçe şekilde yaralandığı açıklandı. Sürücü, yolcu, dört yaya ve 8 yaşındaki iki çocuk mahalli hastanelere nakledildi.

Soruşturma devam ederken polis herhangi bir suçlama açıklamadı.

Data sahibi olan her insanın (213) 833-3713 yada 31480@lapd.online numaralı telefondan Dedektif Juan Campos ile iletişime geçmesi istenir. Ek olarak, 1-800-222-TIPS (800-222-8477) numaralı telefondan LA Regional Crime Stoppers’a isimsiz bir suç duyurusu gönderebilir yada www.lacrimestoppers.org yada Tipsters www.lapdonline.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daniella Segura'nın Profil Resmi

Comments are closed.