Kaya Tipi Damper Dorse Özellikleri

Dorse Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır?

 

 

Dorse olarak bilinen yapılar, araçların kasa bölümünü ifade ediyor. Bunların diğer bir ismi de ‘’treyler’’.

Taşıma araçlarının arka tarafına yerleştirilen bu kasalar lojistik sektöründe geniş kullanım alanına sahip olmasıyla biliniyor.

Dorse Tipleri Nelerdir?

En popüler bazı dorse tipleri arasında şunlar ön plana çıkıyor:

  • Lowbed dorseler,
  • Normal Açık Dorse,
  • Kamyon ve Römork,
  • Jumbo Dorse,
  • Düz dorse.

Bu alanda geniş ürün portföyü ile öne çıkan Gülüstan Dorse, ihtiyaçları efektif çözümleriyle yanıtlıyor. Firma; ürün yelpazesinde, kaya tipi damper dorse başta olmak üzere birçok modele yer verdiğini belirtiyor.

Kaya Tipi Damper Dorse Özellikleri

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların ilk tercihlerinden biri olan Gülüstan Treyler, bunun değişmeyen kalite anlayışından kaynaklandığına vurgu yapıyor. Her ürününde aynı kusursuz kaliteyi sunma hedefiyle çalıştıklarına dikkat çeken firma, şık tasarımı işlevsel detaylarla buluşturuyor.

Yukarıda sözünü ettiğimiz kaya tipi damper dorse modeli de onların başında geliyor. Kayayı andıran görüntüsü nedeniyle böyle isimlendirilen model, taş ve kaya gibi sert malzemeleri taşıyabilmek için tercih ediliyor.

Bu dorsenin yapımı sırasında kaliteli metaller kullandıklarını dile getiren firma, damper özelliğinin de malzeme boşaltımı sırasında büyük avantaj sağladığını hatırlatıyor. Zira bu esnada insan gücüne ihtiyaç duyulmuyor ve damperin çevik hareketleri, sürece ivme kazandırarak işlerin daha erken bitmesini sağlıyor.

Sizin de inşaat sektöründe hizmet veren bir firmanız varsa, operasyonel süreçlerinizi daha iyi yönetmek için gereksinim duyduğunuz dorse modeline Gülüstan Treyler sayesinde ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy