Kayseri otogarında bilet fiyatı kavgası: Rakip firmanın yazıhanesini yerle bir ettiler!

KAYSERİ Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde iddiaya bakılırsa, kent içi servis ve bilet fiyatlarını düşük tutan firmanın yazıhanesine başka bir şirket yetkilileri saldırıda bulunmuş oldu. Hücum anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Abone ol

İddiaya bakılırsa, dün akşam saatlerinde Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bir firmanın yetkilileri, bilet fiyatlarını düşük tutan ve yükseltmeyen başka bir firmanın yazıhanesine hücum etti.

Kayseri otogarinda bilet fiyati kavgasi Rakip firmanin yazihanesini yerle bir

Güvenlik kameraları tarafınca da kaydedilen vakada saldırganlar, kapıları tekmeleyerek bilgisayarları ve yazıcıları yere fırlattı. Vakası yatıştırmak için bölgeye oldukca sayıda polis ekibi sevk edilirken, saldırganlar ifadelerin alınması için emniyete götürüldü.

Saldırıya uğrayan Şirket Yetkilisi Mirza Binboğa, “Dün akşam saat 16.30 civarında karşı firmanın işletmecileri terminalde bulunan bir işletmeye, sonrasında bizim kendi işletmemize ‘tutarları niçin düşük yazıyorsunuz? Ankara’yı 250 TL’den 100TL’ye indirdik. İstanbul’un 600 TL bandında 300’e indirdik. Öteki illerde neredeyse yarı yarıya düştü. Bizlere niye rekabet yapıyorsunuz? Niçin tutarları yükseltmiyorsunuz’ diye bizimle 1 aydır çekişiyorlardı.

1667791796 442 Kayseri otogarinda bilet fiyati kavgasi Rakip firmanin yazihanesini yerle bir

Biz yolcunun düşüklüğünden dolayı okul tatillerinde vatandaşın gidip, gelebilmesi için tutarları aşağı çektik. ‘Niçin aşağı çekiyorsunuz? Bizi mağdur ediyorsunuz’ diye yazıhanemize gelmiş olarak saldırmışlar. Biz kendilerinden şikayetçi olduk.

Fiyatlarımız aynı şekilde devam edecek. Biz bu tutarları yılbaşına kadar götüreceğiz. Şu anda okullar dinlence, öğrencilerin ve ailelerinin kolay gezi etmeleri için belirlediğimiz düşük fiyatlar devam edecek. Bizlere baskı kurarak, burada fiyatı zorla yükseltmeye çalışmak kadar terbiyesiz bir şey yoktur” ifadelerini kullandı.

1667791796 445 Kayseri otogarinda bilet fiyati kavgasi Rakip firmanin yazihanesini yerle bir

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy