Kayseri’de yengesini baltayla öldürdü o anda abisi de kalp krizinden öldü

KAYSERİ’nin Melikgazi ilçesinde, bir evde yaşlı çiftin cansız bedeni bulunmuş oldu. Evde meydana getirilen ilk incelemeye nazaran kadının eşinin kardeşi tarafınca baltayla öldürülmüş olduğu, vakaya tanık olan kocanın ise kalp krizinden yaşamını kaybetmiş olduğu değerlendiriliyor.

Abone ol

Edinilen bilgiye nazaran; ilçeye bağlı Bahçelievler Mahallesi 9. Sokak’ta bulunan bir ikamette yaşayan A.T. (87) ile E.T.’nin (73) cansız bedeni bulunmuş oldu. Durumun bildirilmesi üstüne vaka yerine fazlaca sayıda polis ve sıhhat ekibi sevk edildi. Sıhhat ekiplerince meydana getirilen araştırmalarda karı koca olan A.T. ile E.T.’nin yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi.

Yatalak koca kalp krizinde öldü

Polis ekipleri evde güvenlik önlemi alarak araştırma yapmış oldu. Meydana getirilen araştırmalarda iddiaya nazaran E.T.’nin baltayla öldürülmüş olduğu belirlendi. Yatalak hasta olan kocası A.T.’nin ise kalp krizi geçirerek yaşamını kaybetmiş olduğu değerlendirilirken, araştırmaların peşinden cenazeler kati ölüm sebebinin anlaşılması için otopsi yapılmak suretiyle hastane morguna kaldırıldı.

Yaşlı insanın kardeşi gözaltında

Vakayla ilgili olarak şüpheli A.T. (76) polis ekiplerince gözaltına alındı. A.T.’nin yaşamını kaybeden A.T.’nin kardeşi olduğu öğrenildi.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy