Long Beach Kurultay ve Ziyaretçi Bürosu, mahalli kaçamaklar ve eşantiyonlar için ipuçları sunuyor – Press Telegram

0

[ad_1]

Geçen yıl, Long Beach Kurultay ve Ziyaretçi Bürosu, tatilcilere bölgeyi “yerlilerin yapmış olduğu benzer biçimde” deneyimlemeleri için temalı güzergahlar elde eden yeni bir hizmet sundu.

Bu program ödüller kazanmıştır ve 2022 yazı için geri döndü. Ve bir ekleme ile. Şimdi, ayın güzergahı açıklandığında, CVB’nin Instagram hesabı @VisitLB vesilesiyle ödüller kazanma şansı eşlik edecek.

Long Beach’in 11 mil uzunluğundaki su yolunun ve kıyı şeridinin keyfini çıkarmanın tüm yollarını vurgulayan bu ayki gezinin adı Aquatic Adventure. Ödül, bununla birlikte, bir aile dört paket balina, Harbour Breeze Cruises’tan ve Aquarium of the Pacific’e dört bilet ile su temalıdır. Akvaryumdaki gün ek bir avantajla gelir: köpekbalıkları ve vatozlarla yada akvaryumun tüylü bazı dostlarıyla bir aile “Hayvan Karşılaşması”.

CVB’nin iletişimden görevli başkan yardımcısı Samantha Mehlinger’e bakılırsa, önümüzdeki üç ay süresince ayda bir kez hususi olarak seçilmiş yeni bir güzergah yayınlanacak.

“Long Beach Günleri ve Kaçışlarımız, arkadaşlarınızın ‘Nerede ve ne süre gidebilirim?’ dedirten gizli saklı mücevherlerin yanı sıra benzersiz albeni merkezleri ve aktiviteler sergileyerek Long Beach’i bir mahalli benzer biçimde keşfetmenize izin veriyor” dedi. . “Tüm yaz süresince ödüller kazanma şansı için bizi Instagram’da takip etmeyi ihmal etmeyin.”

Her güzergah, Instagram’da orijinal bir video ve çekilişle açıklanacak. Ödül çekilişine hak kazanmak için Instagram’da @VisitLB’ye gidin, yeni videoyu görün, yorumlara iki arkadaşınızı etiketleyin ve @VisitLB’yi takip edin.

Yapılacak şeyler hakkında daha çok düşünce için, Visitlongbeach.com’a gidin ve o internet sayfasındaki “This is Long Beach” blogunu ziyaret edin.

Yaşadığınız yerle ilgili özenle seçilmiş hikayeler içeren günlük e-posta bültenimiz The Localist’e kaydolun. Abone olun.

Leave A Reply