Los Angeles Moda Prodüksiyon Evi, Aday Tasarımcılara Iyi mi Başarıya ulaşmış Olacaklarını Gösteriyor

[ad_1]

Evans Group, moda tasarımcılarının kariyerlerini başlatmalarına destek olmayı amaçlıyor

moda kariyerine başlamak için kullanılan çeşitli moda eskizleri

Moda çizimi, moda kariyeri için geliştirilmesi ihtiyaç duyulan bir beceridir.

Los Angeles giyim üreticisi, bağımsız moda tasarımcılarının ilhamlarını bulmalarına destek olmayı amaçlıyor.

Her beceriyle, istekli tasarımcılar için daha çok fırsat ortaya çıkabilir. Kısacası, [designers] oldukca yönlü, esnek ve her an değişime hazır olmak gerekiyor.”

—Jennifer Evans

LOS ANGELES, KALİFORNİYA, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, 17 Haziran 2022 /EINPresswire.com/ — Yakın tarihindeki bir blog gönderisinde, Modada Kariyer Iyi mi Başlanır: Yaratıcı İpuçları, Evans Group’taki moda uzmanları, bir kariyere başlamanın birkaç temel yolunu gösteriyor. moda kariyeri.

Her moda kariyeri aynı şekilde başlamasa yada bu mevzuda aynı şekilde sonuçlanmasa da, moda tasarımcılarının kariyerlerini başlatmalarının birkaç yolu vardır.

TEG’deki ekip, meşhur topun yuvarlanmasını sağlamak için birkaç yaratıcı ipucu sunuyor.

İnternetin Gücünden Yararlanmak

Kim bilir şaşırtıcı olmayan bir halde, toplumsal medyanın ve netin saf gücünden yararlanmak, bir moda kariyeri başlatmanın büyük bir yönüdür.

“LinkedIn benzer biçimde bir platformda bazı moda şirketleriyle bağlantı kurun yada Instagram bulgu sayfasında son olarak trendler hakkında konuşun. Toplumsal medya, bilhassa yeni moda trendlerini tahmin ederken yeni fırsatlar sunuyor.”

Her ne kadar belirgin görünse de TEG, İnternet’in modayla ilgilenen hepimiz için eğer olmazsa olmaz bir vasıta bulunduğunu belirtiyor. Esasen tüm sektörün nabzını ölçer. Ek olarak, aynı fikirde olan yaratıcıları ve şirketleri kovuşturmak, kendine esin vermenin kati bir yoludur.

“Moda fırsatları, ağlar ve gruplarla bağlantı oluşturmak ve bunlarla meşgul olmak, ileriye dönük moda endüstrisinde bir temel oluşturmanın sağlam bir yoludur.”

Ve netin bir moda kariyerine başlamada bu kadar ayrılmaz bir rol oynaması şaşırtıcı değil. Sonuçta Instagram, TikTok ve hatta Pinterest benzer biçimde toplumsal medya son olarak moda trendlerini sergiliyor.

Tek yapması ihtiyaç duyulan bir göz atmak [curated] Direkt kişinin akışına sunulan yeni moda trendlerini görmek için herhangi bir platformda sayfa. Moda yaşamına girmek, insanların gelecek sürem ne giyeceklerini belirlemek ve daha fazlası için çeşitli trendleri kovuşturmak oldukca önemlidir.

Bir Moda Mentoru İle İlerlemek

Moda danışmanları, tasarım sürecinde yeni bağımsız tasarımcılara rehberlik eden profesyonellerdir. Kimi zaman öncesinden tecrübesi olmayanlar da birkaç tasarımla sektöre girmeyi hedefliyor. Sadece, kişinin daima bir staja, işe yada dereceye ihtiyacı yoktur.

The Evans Group’a bakılırsa, kimi zaman gereksinimleri olan tek şey ne yaptığını bilen bir giyim üreticisidir. TEG’in yeni moda mentorluk programına girin.

“Birçoğu varlıklı ve çeşitli moda kariyerlerine haiz olan bazı TEG moda uzmanlarıyla çalışmak, direkt [one’s] imha etmek. Anlaşılacağı benzer biçimde, yeni moda tasarımcılarının son olarak koleksiyonlarıyla ilgili birçok sorusu var.”

TEG’in programı, moda tasarımcılarının kararlılığını ve enerjisini almayı ve bu gücü bir giyim hattı oluşturmak için kullanmayı amaçlıyor. Hepsi uzman rehberliğinde.

“Tasarım sürecindeki ilerlemeden bağımsız olarak, The Evans Group’taki moda danışmanları yol göstermeyi amaçlıyor. [designers]bir moda koleksiyonu oluşturarak adım adım.”

TEG, hepimiz kendi köşesinde bir moda danışmanı kullanabilirken, daha ilkin sıfır deneyime haiz tasarımcıların birincil alan kişi bulunduğunu ekliyor.

“Bilhassa sıfır moda geçmişine haiz insanoğlu için yapılmış oldu, bağımsız tasarımcıları mükemmel moda yaşamına alıştırıyor ve başlatıyor.”

Yaratıcı Beceriler Geliştirin

Yaratıcı becerilerin moda tasarımcılarına arayışlarında büyük bir ivme kazandırması kim bilir şaşırtıcı değil, sadece TEG’e bakılırsa bu devamlı tekrarlanmaya kıymet bir nokta.

“Kumaş kesme, dikiş dikme, moda çizimi yada AutoCAD yazılımı kullanma benzer biçimde çeşitli beceriler geliştirmek, bir beceri galerisi oluşturmak reklamın yapılmasına destek olacaktır. [oneself]. Aynı şekilde, koymak için bir blog, vlog, internet sayfası yada öteki satış noktaları başlatın. [a] yaratıcı ses evrene yayılıyor.”

Kendini dünyaya sokmak, moda becerilerini sergilemesine izin verir. Gene bu, bir tasarımcının en iyi arkadaşının birçok açıdan toplumsal medya olduğu gerçeğiyle bağlantılıdır. Toplumsal medya etkileyicileri bolken, uyumlu ve çekici bir çevrimiçi varlık geliştirmenin başlı başına bir ustalık becerisi olması şaşırtıcı değil.

TEG, zımbalarla haddelemenin moda endüstrisinin bir parçası bulunduğunu açıklayarak bitiriyor.

“Her beceriyle, istekli tasarımcılar için daha çok fırsat ortaya çıkabilir. Kısacası, [designers] oldukca yönlü, esnek ve her an değişime hazır olmak gerekiyor.”

Ticaretin Püf Noktalarını Öğrenmek

Moda alanında bir kariyere adım atmak isteyen istekli tasarımcıların ticaretin püf noktalarını öğrenmeleri gerekir. TEG, bu çeşitli ipuçlarını ve püf noktalarını iyi mi öğreneceğinizi birkaç temel yolla açıklıyor.

Tasarım sürecinin birazcık daha azca kafa karıştırıcı görünmesine destek olmak, kapsamlı bir portföy oluşturmak yada bir moda girişiminde yetişim yapmak olsun, bunlar herhangi bir tasarımcının kariyer basamaklarını yükseltmesine destek olabilir.

“Katı bir ön şart olmasa da, endüstrinin terminolojisini öğrenmek oldukca destek olabilir. Bu, ‘kapsül dolapları’ yada ‘Los Angeles’taki minik parti imalatçıları’ kadar kolay bir şey olabilir. Terminolojiyi ve jargonu öğrenmek, moda tasarımcılarını hazır giyim üretiminin hareketli parçalarına daha iyi alıştıracak.”

Kısacası, modanın rekabetçi alanına dalmadan ilkin, temel detayları öğrenmek bir dünya fark yaratabilir.

Evans Group ile Giyim Hattı Tasarlamak

Meşhur Los Angeles giyim üreticisinin izniyle, moda yaşamına bir başka bakış, şüphesiz modaya yeni başlayanlar ya da bir tek kapıdan içeri adım atmak isteyenler için iyi bir başlangıç ​​olacak.

Los Angeles model yapımcıları ve onlarca senelik deneyime haiz giyim üreticileri ile bir araya getirilen iyi geliştirilmiş bir moda mentorluk programı vesilesiyle tasarımcıların tasarım hayallerini gerçekleştirmelerine destek olan The Evans Group, giyim hatlarının lansmanı için mühim bir kaynak bulunduğunu kanıtlıyor.

Evans Grubu (TEG) Hakkında Daha Fazla Informasyon

2005 senesinde kurulan Evans Group, Los Angeles ve San Francisco merkezli tam hizmetli bir moda geliştirme ve üretim evidir. Evans Group, kuruluşundan bu yana lüks giysiler yaratmak için 2.000’den fazla giyim markası ve tasarımcıyla beraber çalıştı.

The Evans Group hakkında daha çok bilgiyi internet sayfasında bulabilirsiniz: https://tegintl.com

Jennifer Evans
Evans Grubu
+1 800-916-0910
bizlere buradan e-posta gönder

Comments are closed.