LSG vs RCB Dream11 Tahmini, IPL Düşlem Kriket İpuçları, Bugünün IPL Maçı için XI Güncellemelerini Oynamak ve Daha Fazlası

0

[ad_1]

Royal Challengers Bangalore, sezonun ilk maçında Lucknow Super Giants’ı yenik etti.

Bu fotoğraf, IPL maçının Dream11 Fantasy Tips için Lucknow Super Giants vs Royal Challengers Bangalore için düşlem ipuçları hakkında.

Ön seyretme:

Lucknow Super Giants ve Royal Challengers Bangalore, Eliminator oyununu oynayacak. IPL 2022 Çarşamba günü. İki ekip içinde bu sürem oynanacak ikinci maç olacak. RCB, 6 kalenin kaybı için 181 koşu yaptıktan sonrasında ilk maçı 18 koşuyla kazanmıştır. LSG, Rajasthan Royals’tan daha düşük net koşu oranı sebebiyle 14 maçın 9’unu kazanmıştır ve puanlarda ikinci sırada bitirmeyi kaçırdı.

RCB, 14 maçın 8’ini kazanmayı başardı ve puan tablosunda dördüncü sırada tamamladı. Bundan önceki maçta Gujarat Titans’ı 18.4 fazlada 169 koşu hedefini kovaladıktan sonrasında 8 kaleyle yendiler. Eski kaptan Virat Kohli, 54 teslimattan 73 koşu attı ve Maçın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. RCB, Kohli’den bu oyunda da benzer bir performans umardı.

Maç Bilgileri:

Lucknow Super Giants vs Royal Challengers Bangalore, Eliminator

mekan: Eden Bahçeleri, Kalküta

Tarih ve Saat: 25. Mayıs 7:30 ‘da ÖĞLEDEN SONRA IST ve Mahalli Saat

Canlı gösterim: Yıldız Sports Network ve Disney+Hotstar

LSG vs RCB, Eliminator Pitch Raporu:

Vurucuların bu sahada maç süresince bolca oranda destek alması muhtemeldir. Pacers başlangıçta oldukça fazla yardım bulabilir, bu yüzden kura atışını kazanan ekip bowling oynayabilir.

Yaralanma Haberleri:

(herhangi bir güncelleme var ise eklenecektir)


Ek olarak Okuyun: Blast, uzun ömürlülüğü sebebiyle dünyanın en iyi T20 yarışması: David Lloyd


LSG vs RCB, Eliminator Ihtimaller içinde Oynama XI’leri:

Lucknow Süper Devler

Quinton de Kock (hafta), KL Rahul (ş), Evin Lewis, Deepak Hooda, Manan Vohra/Ayush Badoni, Marcus Stoinis, Jason Holder, Krishnappa Gowtham/Krunal Pandya, Mohsin Khan, Avesh Khan, Ravi Bishnoi

Kraliyet Meydan Okuyanları Bangalore

Virat Kohli, Faf du Plessis (ş), Rajat Patidar, Glenn Maxwell, Mahipal Lomror, Dinesh Karthik (w), Shahbaz Ahmed, Wanindu Hasaranga, Harshal Patel, Siddarth Kaul/Mohammed Siraj, Josh Hazlewood


Ek olarak Okuyun

LSG vs RCB Dream11 Maçı için En İyi Seçimler:

En İyi Seçimler – hamurlar

Faf du Plessis:

Bu sürem RCB için en oldukça sayı atan oyuncu ve ekibi önden yönetiyor. LSG’ye karşı ilk maçında 64 teslimattan 96 tur attı ve Maçın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Deepak Hooda:

Turnuva süresince oldukça formda. Son 5 istekada 2 yarım yüzyıl gol attı. Hooda, 14 maçta averaj 31.23 ve vuruş oranı 133.55 olmak suretiyle 406 koşu yapmış oldu.

En İyi Seçimler – Oldukça Yönlü

Glenn Maxwell:

Turnuvanın başından beri sopayla muhteşem bir formda ve son zamanlarda topla da mükemmel durumda. Son 4 maçta 5 kaleci seçti ve 11 maçta 268 koşu yapmış oldu ve averaj 29.77.

Jason Sahibi:

Vuruş becerilerini turnuvada sergileyemedi, sadece LSG için en mühim bowling oyuncularından biri oldu. 12 maçta averaj 27.92, iktisat 9.42 ve vuruş oranı 17.7 olmak suretiyle 14 kale aldı.

En İyi Seçimler – bowling oynayanlar

Wanindu Hasaranga:

Bu sürem RCB için önde gelen kaleci ve 14 maçta 24 kaleci, averaj 15.08, 7.38 iktisat ve 12.2 vuruş oranı aldı.

Muhsin Han:

Mohsin Khan, 8 maçta averaj 13.23, iktisat 5.93 ve vuruş oranı 13.3 olmak suretiyle 13 minik kapı aldı. KKR’ye karşı oynadığı son maçta 3 kale seçti.

En İyi Seçimler – kaleciler

Lokesh Rahul:

Bu sürem LSG’nin en oldukça gol atan oyuncusu. 14 maçta 537 koşu yapmış oldu, averaj 48.81 ve vuruş oranı 135.26. Rahul, turnuvada 2 yüzyıl ve 3 yarım yüzyıl kaydetti.

Quinton de Kock:

KKR’ye karşı oynadığı son maçta bu sezonun en yüksek bireysel skorunu yapmış oldu. De Kock, 70 teslimattan 140 tur attı ve Maçın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. 14 maçta 502 koşu yapmış oldu, averaj 38.61 ve vuruş oranı 149.40.


LSG vs RCB Dream11 Fantasy Cricket için Seçmeniz Gerekenler:


LSG vs RCB Dream11 Fantasy Cricket için Tavsiye edilen XI No.1 Oynama:

Dinesh Karthik, Quinton de Kock (K)Lokesh Rahul, Virat Kohli, Faf du Plessis (VC)Marcus Stoinis, Glenn Maxwell, Krunal Pandya, Avesh Khan, Wanindu Hasaranga, Mohsin Khan.

LSG vs RCB Dream11 Takımı
Bu fotoğraf, Kaptan olarak Quinton de Kock ve Kaptan Yardımcısı olarak Faf du Plessis ile IPL 2022 Eliminator Lucknow Super Giants vs Royal Challengers Bangalore için Dream11 düşlem takımıdır.

LSG vs RCB Dream11 Fantasy Cricket için Tavsiye edilen XI No.2 Oynama:

Quinton de Kock, Lokesh Rahul (C)Virat Kohli, Faf du Plessis, Marcus Stoinis, Deepak Hooda, Glenn Maxwell, Jason Holder, Harshal Patel, Wanindu Hasaranga (VC)Muhsin Han.

LSG vs RCB Bugün Dream11 Takımı
Bu fotoğraf, Kaptan olarak Lokesh Rahul ve Kaptan Yardımcısı olarak Wanindu Hasaranga ile IPL 2022 Eliminator Lucknow Super Giants ve Royal Challengers Bangalore için Dream11 düşlem takımıdır.

LSG ve RCB Riskli Kaptanlık Seçenekleri:

Dinesh Karthik:

Hindistan ulusal takımında bir yer kazanmasına destek olan bu sürem oldukça formda. 14 maçta 287 koşu yapmış oldu, averaj 57.40 ve vuruş oranı 191.33.

Krunal Pandya:

KKR’ye karşı son müsabakasını kaçırdı ve bu maçtaki 11’e geri dönebilir. LSG için 13 maçta 9 kale, averaj 25.11, 6.64 iktisat ve 22.6 vuruş oranı aldı.

Kaçınmanız ihtiyaç duyulan oyuncu:

Mahipal Lomror:

Son 3 maçın 2’sinde gol atamadı. Onu düşlem ekibinizde seçmekten kaçınabilir ve öteki formda vurucuları seçebilirsiniz.

Not: Güncellenmiş Düşlem takımları ve her maçın Oynama XI’leri, telgraf kanalı eğer data mevcutsa.
Feragatname: Bu ekip, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdüsüne dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Leave A Reply