Lütfü Savaş’tan adaylık göndermesi – Internet Haber

CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Harp, Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında çarpıcı bir izahat yapmıştı. Harp kendisine yöneltilen sual üstüne, “Sayın Kılıçdaroğlu aday olursa bizlere de ona yardım etmek düşer. Fakat aday eğer olmazsa ben aday olmak isterim” demişti.

TV100’de gösterilen Gürkan Hacır ile Bölme Meydanı programına konuk olarak telefonla bağlanan CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Harp, oldukça ses getiren adaylık açıklamasının ayrıntılarını söyledi.

Lütfü Harp’ın adaylık mevzusunda kazanma alışkanlığı olanın kazanmasının daha ihtimaller içinde olduğuna dikkati çekmesi akıllara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hep kazanırken Kemal Kılıçdaroğlu’nun asla kazanamamış olmasını getirdi.

Kılıçdaroğlu’na gönderme mi yapmış oldu?

Programdaki adların Bunun bir Kılıçdaroğlu eleştirisi anlamına gelip gelmeyeceğini ısrarla sorması üstüne ise Lütfü Harp şu ifadelerle söylemine açıklık getirdi.

”Hepimizin kazanma şansı var, o sizin performansınıza bağlı. Kazanmaya alışkın insanoğlu kazanır. 3 dönemdir seçime girdim, kazandım. Kendi şahsımla ilgili konuşuyorum”

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy