Manchester United 4-0 Liverpool Erik ten Hag’ın ilk maçı büyük bir galibiyetle sona erdi

Erik ten Hag, Manchester United’da teknik direktör olarak galibiyetle başladı ve ilk yarıda attığı üç gol, Bangkok’taki rakipleri Liverpool karşısında 4-0’lık etkileyici bir galibiyet elde etti.

 

Jadon Sancho, Fred ve Anthony Martial, United’ın yarım saatlik yedek de dahil olmak üzere 90 dakika içinde 21 değişiklik yapan bir Liverpool tarafına karşı liderliğini uzatmadan önce skoru açtı. Darwin Nunez ve Fabio Carvalho’nun imzası.

 

Genç Uruguaylı Facundo Pellistri, Tayland’ın başkentinde tezahürat yapan 50.000’den fazla taraftarın önünde bir yanda günahkarlıklarının, diğer yanda savunma hatalarının bir kombinasyonunu ödemek zorunda bırakıldığı için dördüncü bir oyuncu ekledi.

 

Tabii ki, bu sadece sezon öncesi başlangıcı, bazı Liverpool oyuncuları Cumartesi günkü geziden önceki saatlerde tatilden tam anlamıyla dönüyor.

 

Kadronun başlangıcında, United’ın Premier Lig’in açılış haftasında yer alması beklenen birkaç oyuncusu da var. Ancak bu bile, hayranlarının son 12 ayda katlandığı acıdan sonra, mutlu bir rahatlama oldu ve Hag, yüzü son dakikalarda beyaz perdede göründüğü için Birleşik birlik tarafından övüldü.

 

Fred’in hedefi ciddiydi. Brezilyalı, diğer hiçbir United oyuncusu gibi fikirleri kutuplaştırmıyor, ancak 20 yardadan öldürülen vatandaşı Alisson’daki net çipi çarpıcı ve çiftin bir sonraki uluslararası görevde bir araya geldiklerinde eğlence sağlayacağına şüphe yok.

 

Sancho’nun bitişi sakindi, Martial’ınki klinikti. Marcus Rashford’un kendisi bir şans yakalarsa, ki bu acı verici, United neredeyse mükemmel. Ancak Hag, kendi tarafının bazen şanslı olduğunu da bilir.

 

Liverpool’un etkileyici yeni gençleri Carvalho ve yine hızlı tepki veren Luis Diaz’ın direğe isabet ettiği maçta komik bir gidişat vardı.

 

Buna ek olarak, David de Gea’nın, Jurgen Klopp’un son yedek oyuncularından biri olan Nunez’i inkar etmek de dahil olmak üzere dört iyi kurtarış yapması gerekecek. Aralarında, sonraki turlarda direğe şutunu kısıtlayan Mohamed Salah da vardı.

Kaynak: Betox bahis

Comments are closed.