Manchester United taraftarları Frenkie de Jong toplumsal medya transferi ‘sinyali’ yüzünden ikiye bölündü


Manchester United taraftarları, Instagram mesajının aktarma niyetini göstermesinin arkasından Frenkie de Jong ile alakalı tutumlarını değerlendiriyor.

Hollandalı internasyonal oyuncu, bu yaz Erik ten Hag ile tekrardan bir araya gelmesiyle yoğun bir halde bağlantılı. De Jong, yeni United patronu ile bir Eredivisie şampiyonluğu kazanmıştır ve 2019’da Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale çıkan Ajax ekibinin bir parçasıydı.

Sadece Salı günkü toplumsal medya mesajı, aktarma niyetlerini ima etmiş olabilir. Barcelona’nın sıkıntılı sezonu hakkında konuşan ve kıymeti 75 milyon sterlin olan orta saha oyuncusu şunları yazdı: “Bizim için hayal kırıklığı yaratan bir sürem oldu.

DAHA FAZLA OKUYUN: Frenkie de Jong, Manchester United’ın ilgisinin ortasında şimdiye kadarki en büyük aktarma ipucunu verdi

“Başlangıçta belirlediğimiz hedeflere ulaşamadık. Sadece taraftarlara bu yılki destekleri için teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki sürem daha iyisini yapmak için oldukça çalışacağız” dedi.

Twitter’daki bazı United taraftarları, kulüplerini gene de De Jong’un peşinden gitmeye çağrı ediyor. Bununla beraber, birçok şahıs onun gönderisini United’a yeterince kuvvetli bir sinyal olarak görüyor ve bir yada iki alternatif önererek fiyat etiketini sorguluyor.

@jpsg525: De Jong Barça’da kalmak istiyor, başka bir yerde olmak isteyen biriyle anlaşmanın ne anlamı var?

@JJOT18: De Jong’un sezonu berbattı ve fiyatı yüksek, ek olarak Barcelona’da kalmak istiyor şeklinde görünüyor.

@PenandesUnited: Aktarma bütçemiz gidiyor.

tarafınca bildirildiği şeklinde Manchester Akşam Haberleri United, bu yaz De Jong’un müsaitliği mevzusunda Barcelona ile temas kurdu.

Bu sürem Old Trafford’dan hiçbir güncellemeyi kaçırmamak için United bültenimize kaydolun

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy