Mauro Icardi: Galatasaray taraftarının hak ettiği buydu

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, galibiyetin arkasından verdiği demeçte, “Esasen Galatasaray taraftarının hak ettiği buydu” dedi.

Abone ol

Süper Lig’in 13. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde oynanan mücadeleyi ev sahibi Galatasaray 2-1 kazanmıştır.

Galatasaray’ın Beşiktaş karşısında yengi gollerini kaydeden Mauro Icardi maçın arkasından açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Kazanmak istiyorduk, oldukça mutluyuz”

Yengi hakkında konuşan Arjantinli yıldız, “Mühim bir maçtı, liderlik mücadelesi için şampiyonluk yolundaki mücadelemiz için oldukça mühim bir maçtı. Kazanmak istiyorduk, oldukça mutluyuz.” dedi.

“Benim topla buluşmam gerekiyor”

Attığı golleri değerlendiren Icardi, “Ben bir santrforum. Topların bana gelmesi, benim topla buluşmam gerekiyor. İki kere fırsat buldum ve gol oldu. Üçüncüsünde ise top direkle buluştu. Bu şekilde devam edeceğiz.” diye konuştu.

“Galatasaray taraftarının hak ettiği buydu”

Maç sonu sevincini taraftarlarla yaşayan Icardi, “Hakkaten bu taraftarla beraber kutlamak oldukça güzeldi. Kazanmış olmak da oldukça önemliydi. Kazandık ve beraber kutladık. Esasen Galatasaray taraftarının hak ettiği buydu.” dedi.

“Normalde yaptığım bir şeydi”

Yeni saç tarzıyla ilgili de konuşan Icardi, “Her yıl yaptığım bir şey aslına bakarsak. Dün bu şekilde değiştirdim, zamanı gelmişti. Üzerine iki gol atmam güzeldi fakat aslına bakarsan normalde yaptığım bir şeydi.” dedi.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy