Meclis’te yaptığına bakın! CHP’li Engin Altan’ın telefonu ekrana yansıyınca…

Mecliste her yıl hararetli tartışmaların yaşandığı bütçe maratonu dün başladı. 12 gün sürecek bütçe görüşmeleri esnasında CHP Grup Başkanvekili Engin Altay objektiflere garip bir halde yansıdı. Peki Engin Altay telefonuyla ne yapıyordu?

Abone ol

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 2023 yılı bütçe görüşmeleri başladı. Büyük tartışmalara sahne olan görüşmeler esnasında, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, cep telefonundan iskambil oyunu oynarken görüntülendi. Altay’a toplumsal medyada tepki yağdı. 

TBMM Genel Kurulunda, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2021 Yılı Merkezi Yönetim Kati Hesap Kanunu Teklifi görüşüldü. Bu sırada CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, kart oyunu oynarken bir başka milletvekili tarafınca kamerayla görüntülendi.

Engin Altay’ın ara ara oyununu keserek kürsüdeki konuşmacı milletvekiline de sataştığı görüntülere yansıdı.

Mecliste yaptigina bakin CHPli Engin Altanin telefonu ekrana yansiyinca

Oyun kartları göründü

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Fuat Oktay’ın konuşmuş olduğu sırada elinde cep telefonuyla görüntülendi. Toplumsal medyada da oldukça kez paylaşılan görüntülerde Altay’ın telefonunda bir iskambil oyununun açık olduğu görüldü.

Aniden oyunu bırakıp söze girdi

Altay’ın oyun kartlarıyla hamle yaparken bir taraftan da ansızın söze girip Meclisteki münakaşaya dahil olması dikkat çekti.

Poker oynuyor iddiası

Görüntülerin toplumsal medyada gündem olmasıyla birlikte Altay’ın telefondan poker oyununu oynadığı öne sürüldü.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy