Melek Mosso, Harbiye Açık Hava’da annesi ile türkü söyledi! Annesinin sesi hayran bıraktı

Müzisyen Melek Mosso, Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde verdiği konserde sürpriz bir halde sahneye annesini çağrı etti. Annesiyle türkü söyleyen Mosso, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Son devrin parlayan yıldızlarından olan Melek Mosso, Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde annesi Hatice Mosso’yu sahneye çağırıp sevenlerine büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Meşhur müzisyen sahnede annesi Hatice Mosso ile beraber “Mevlam Bir Oldukça Dert Vermiş” türküsünü birlikte söylemiş oldu. Anne kızın sürpriz düeti alkış alırken Mosso unutulmaz anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Annemin hayallerini gerçekleştirdim

Başarı göstermiş müzisyen “Hem kendi hayallerimi, hem onun hayallerini gerçekleştirdim. Dünyanın en güzel duygularından biri annemin yüzünü güldürebilmekmiş meğer. Duaların, sevgin, varlığın asla tamamlanmamış olmasın hayatımdan. Seni fazlaca seviyorum anneciğim” diyerek duygularını dile getirdi. Anne Hatice Mosso’nun sesinin güzelliği ise hayran bıraktı.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy