MI vs SRH Dream11 Tahmin, Düşlem Kriket İpuçları, Dream11 Ekibi, Oynama XI, Saha Raporu, Sakatlık Güncellemesi- Tata IPL 2022

[ad_1]

MI vs SRH Dream11 Tahmin, Düşlem Kriket İpuçları, Dream11 Ekibi, Oynama XI, Saha Raporu, Mumbai Kızılderilileri ile Sunrisers Haydarabad arasındaki Tata IPL 2022 maçının Sakatlık Güncellemesi.

Mumbai Kızılderilileri şu anda puan tablosunda son sırada, Sunrisers Hyderabad ise üçüncü sırada içeriyor. Sunrisers Hyderabad 5 maç kazanırken Mumbai Indians bir tek 3 maç kazanmayı başardı. Tata IPL’nin bu sezonunda ilk kez birbirlerine karşı oynayacaklar.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Bilgileri:

Tata IPL 2022’nin 65. maçı, 17 Mayıs’ta Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda Mumbai Indians ve Sunrisers Hyderabad arasındaki çatışmayı görecek.

MI vs SRH Dream11 Tahmini ile ilgili tüm Dream11 İpuçları ve Düşlem Kriket Canlı Güncellemeleri için bizi takip edin Kriket bağımlısı Telegram Kanalı.

Bu oyunun 19:30 IST’de başlaması planlanıyor ve canlı aksiyon Yıldız Sports Network/Hotstar’da izlenebilirken canlı skorlar CricketAddictor internet sayfasında izlenebilir.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Ön seyretme:

Mumbai Kızılderilileri 65’te Sunrisers Hyderabad’ı alacakinci maçı Tata IPL 2022 Wankhede Stadyumu, Mumbai’de.

Bu iki şampiyon ekip için de iğrenç bir sürem oldu. Her iki ekip da bu sürem şimdiye kadar 12 maç oynadı ve Sunrisers Hyderabad 5 maç kazanırken Mumbai Indians bir tek 3 maç kazanmayı başardı. Mumbai Kızılderilileri puan tablosunda son sırada yer alırken, Sunrisers Hyderabad masada üçüncü sırada içeriyor.

Tilak Varma, bu sürem Mumbai Kızılderilileri için şimdiye kadar en fazla sayıyı attı, genç oyuncu şu ana kadar 12 maçta 368 koşu yapmış oldu. Jasprit Bumrah ve Daniel Sams, şimdiye kadar bu turnuvada her biri 11 minik kapı seçti.

Solak açıcı Abhishek Sharma, bu turnuvada Sunrisers Hyderabad için şimdiye kadar 374 koşu topladı. T Natarajan ve Ümran Malik bu sürem şu ana kadar taraf için 18’er kale seçti.

Her iki ekip da playoff yarışının haricinde olsa da, her iki taraftaki büyük adlar göz önüne alındığında burada iyi bir kriket oyunu planlanıyor. Bu iki ekip şimdiye kadar birbirlerine karşı toplam 18 maç oynadılar ve Mumbai Indians 10 oyun kazanmıştır, Sunrisers Hyderabad 8 oyun kazanmıştır.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Hava Durumu Raporu:

%71 rutubet ve 16-19 km/saat rüzgar hızı ile maç günü sıcaklığın 31°C civarında seyretmesi planlanıyor. Oyun esnasında yağış ihtimali yoktur.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Saha Raporu:

Wankhede Stadyumu’ndaki yüzey devamlı vuruş için ümit verici olmuştur. Pistte eşit bir sıçrama var ve daha minik sınırlar, işi vurucular için daha da kolaylaştırıyor. Çok önemli bir çiy faktörü olacak ve her iki ekip da kura atışını kazandıktan sonrasında ilk olarak bowling oynamak isteyecektir. Süper süratli dış saha ile yüksek skorlu oyunlar Wankhede Stadyumu’nda devamlı kartlarda.

averaj 1Aziz vuruş sayısı:

Bu minik kapıdaki averaj ilk vuruş sayısı 165 koşudur.

Takip ekiplerinin kaydı:

İkinci vuruş icra eden takımın burada mükemmel rekorları var. Bu alanda 60 yengi yüzdesini korudular.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Sakatlık Güncellemesi:

(Güncelleme olduğunda eklenecektir)

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Olası XI:

Mumbai Kızılderilileri: Ishan Kishan (hafta), Rohit Sharma (c), Tilak Varma, Tim David, Tristan Stubbs, Ramandeep Singh, Daniel Sams, Hrithik Shokeen, Kumar Kartikeya, Jasprit Bumrah, Riley Meredith

Sunrisers Haydarabad: Abhishek Sharma, Kane Williamson (ş)Rahul Tripathi, Aiden Markram, Nicholas Pooran (hafta)Shashank Singh, Washington Sundar, Marco Jansen, T Natarajan, Bhuvneshwar Kumar, Umran Malik

Dream11 Tahmin ve Düşlem Kriket İpuçları İçin En Fazlaca Tıklananlar:

Tilak Varma Mumbai Kızılderililerinden solak bir topa vuran oyuncu. Şimdiye kadar bu turnuvada 368 koşu yapmış oldu. Bu maçta bir kez daha büyük yapmayı umuyor olacak.

Rohit Sharma Mumbai Kızılderililerinden sağ elini kullanan bir topa vuran oyuncu. Bu turnuvada şu ana kadar 218 koşu kırdı. Burada kendisine sıhhatli bir başlangıç ​​yaparak kendi tarafına yardım etme sorumluluğu verilecek.

Kane Williamson Sunrisers Hyderabad’dan sağ elini kullanan bir topa vuran oyuncu. Şimdiye kadar bu turnuvada 208 koşuya imza attı ve burada da sopayla büyük bir rol oynayabilir.

Rahul Tripathi Sunrisers Hyderabad’dan sağ elini kullanan bir topa vuran oyuncu. Şu ana kadar bu turnuvada 317 koşu yapmış oldu ve bu maçın en iyileri içinde yer alacak.

Ümran Malik Sunrisers Hyderabad’dan sağ elini kullanan bir topa vuran oyuncu ve sağ kollu süratli melon. Şimdiye kadar bu turnuvada 18 kale avladı. Bu maç için mühim bir seçim olacak.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Kaptan ve Kaptan Yardımcısı Seçimleri:

Kaptan – İşhan Kishan, Abhishek Sharma

Kaptan Yardımcısı – Aiden Markram, Jasprit Bumrah

MI vs SRH Dream11 Ekibi için Tavsiye edilen XI No.1 Oynama:

Kaleci – İşhan Kishan ©

topa vuran oyuncularRahul Tripathi (vc), Kane Williamson, Rohit Sharma, Abhishek Sharma, Tilak Varma

oldukca yönlü – Aiden Markram, Daniel Sams

bowling oynayanlar – Jasprit Bumrah, T Natarajan, Umran Malik

MI vs SRH Dream11 Tahmini.

MI vs SRH Dream11 Ekibi için Tavsiye edilen XI No.2 Oynama:

bekçiler – İşhan Kishan, Nicholas Pooran

topa vuran oyuncular – Rahul Tripathi, Rohit Sharma ©, Tilak Varma

oldukca yönlü – Aiden Markram, Daniel Sams

bowling oynayanlar – Jasprit Bumrah, T. Natarajan, Ümran Malik (vc), Riley Meredith

MI vs SRH Dream11 Tahmin Fantezi Kriket İpuçları Dream11 Team Tata IPL 2022
MI vs SRH Dream11 Tahmini.

MI vs SRH Tata IPL 2022 Maç 65 Olası Kazananlar:

Ekip kombinasyonu düşünüldüğünde Mumbai Indians’ın bu maçı kazanması planlanıyor.

Mesuliyet Reddi: Bu MI vs SRH Dream11 Tahmin ekibi, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdülerine dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Comments are closed.