Micah Parsons, Cowboys’un yeni süperstar yüzü olarak yaşamın tadını çıkarıyor


Micah Parsons’ın görünüşte her şeyi yapmış olduğu ve Dallas Cowboys için hepimiz olduğu sezonun sonundan beri, onun bir encore için ne yapacağına dair sorular çoğaldı.

Sahanın her yerinde defans oyuncusu, defans ve güvenlikte etkili bir oyuncu olarak anında bir yıldız haline geldiğini gören bir çaylak sezonunun zirvesine iyi mi çıkabilirdi?

Bu cevaba değinilmeden ilkin, Parsons’ın olağanüstü yoğun geçen sürem sonu düşünülmeli.

AT&T Stadyumu’ndaki Wrestlemania’da göründü, bir Texas Rangers maçından ilkin ilk adımı attı, playofflarda Dallas Mavericks’i seyretmek için sahada oturdu, bir Dallas Stars hokey maçına katıldı ve memleketi Harrisburg’da hatalı bir disk düştü, Pensilvanya.

Parsons’ın sürem dışı süreci, “Nehirden içmek varken niçin bardaktan yudum içelim?” sorusunun özeti olmuştur.

Ve her dakikasını seviyor.

Parsons gülümseyerek, “Yeni deneyimler yaşamaktan, daha ilkin asla bulunmadığım bölgelere gitmekten ve yaşamdan ve onunla beraber gelen her şeyden zevk almaktan zevk alıyorum” dedi.

23 yaşındaki Parsons, yeni fırsatlarından en iyi şekilde yararlanıyor olmalı.

Doğal ki, Parsons’ın sürem dışı etkinliklerinin ve şakalarının hiçbiri, görevi onu alçakgönüllü ve odaklı tutmak olan Cowboys koçluk ekibinde kaybolmadı.

Puck drop hokey aksilik

Şehrin anahtarının da kendisine verildiği Harrisburg’a evine döndüğünde, eski Penn State yıldızının Hershey Bears ve Syracuse Crunch arasındaki bir AHL maçından ilkin merasim diskini bırakması planlandı.

Buz üstünde yürüdü ve her iki takımdan da bir oyuncu buzun ortasına gelmeden pakı düşürdü, bu da toplumsal medyada oldukça kargaşaya ve kahkahalara niçin oldu.

“Bunu oldukça acele anladım, dostum,” dedi gülerek.

Hokey çömez Parsons, gelecek sürem bir Stars maçında kendini kurtarmak için bir talih elde edecek.

Fakat hasar verildi.

Kazayla ilgili video, Kovboyların müdafa toplantı odasına geri döndü ve herkesten ilkin filmimizde yayınlandı.

İyi niyetli bir eğlenceydi.

Sadece Cowboys koçu Mike McCarthy bu noktayı kaybetmedi. Parsons, ABD Ekibi’nın yüksek profilli statüsüyle birleşen yeni keşfettiği ünlüyle gelişme yükünü iyi mi dengeleyecek?

McCarthy, “Konuştuğum ve ikinci yıl atlamasını vurguladığım tüm seneler içinde, Dallas Cowboys şimdiye kadarki en büyük mücadeledir ve bu onun mücadelesinin bir parçası olacak” dedi. “Son aşama kutlandı ve benzeri şeyler yapmış oldu ve oldukça şey yapmış oldu. Bir hokey müsabakasını kaçırdığını sanmıyorum. Onun haricinde bir şey kaçırdığını sanmıyorum. Fakat bunların hepsi zorluğun bir parçası.”

Parsons’ın harikadan elitliğe geçmesine destek olmak

McCarthy, Kovboyların görevinin Parsons’ın mükemmel bir oyuncudan seçkin bir oyuncuya geçmesine destek olmak bulunduğunu söylemiş oldu.

Bir çaylak olarak emsalsiz harikaydı.

84 müdahale, 13 çuval – NFL çaylak rekorunun iki utangaçlığı – üç mecburi beceriksizlik ve 16 maçta üç pası savundu. Parsons, son 25 sezonda 80’den fazla eleme ve 10’dan fazla çuvalla oynayan tek çaylak oldu.

30 QB vuruşu, stat 2008’de izlenmeye başladığından beri bir çaylak tarafınca en fazla isabet aldı.

O, Pro Bowl olarak adlandırılan, All-Pro’nun birinci takımıydı, NFL Senenin Müdafa Çaylağı ödüllerini kazanmıştır ve Senenin Savunmacı Oyuncusu oylamasında ikinciliği berabere tamamlamış oldu.

Şimdi, bir sonraki adımı atma zamanı.

McCarthy, “Bizim arzumuz ve bu onun arzusu olmalı, onun bir tek mükemmel bir oyuncu değil, seçkin bir oyuncu olması” dedi. “Seçkin olanlar herkesi yanlarında getiriyor. Iyi mi çalışıyorlar, antrenmanda iyi mi yarışıyorlar, ağırlık odasında iyi mi yarışıyorlar, soyunma odasında çöp tenekesi basketbolunda iyi mi yarışıyorlar.

“Bunların hepsi kültür gelişiminin ve bunu oluşturmanın bir parçası ve bu, futbol takımımızda hakkaten büyük bir tesir yaratma fırsatına haiz olduğu bir şey. Doğrusu bunların hepsi Micah’ı göreceğim ikinci yıl atlama kriterlerinin bir parçası olacak.”

Bazı açılardan, Parsons esasen ikincisini yapıyor, zira çaylak sezonu iki kez Pro Bowl defans oyuncusu DeMarcus Lawrence’ı oyun seviyesini yükseltmek için motive etti.

DeMarcus Lawrence meydan okuması

2021’de Parsons, çuvallarda (13), oyun kurucu vuruşlarında (30), baskılarda (47), oyun kurucu vuruşlarında (17) ve yitik mücadelelerinde (20) Kovboyları yönetti.

Lawrence, geçen hafta Parsons tarafınca ortaya çıktıktan sonrasında hakimiyetini tekrardan oluşturmak istediğini deklare etti.

Parsons, Lawrence’ın meydan okumasını duydu ve birazcık rekabet etmekten coşku duyuyor. Bunun ekip için en iyisi bulunduğunu biliyor.

Fakat hem de eski ekip arkadaşı için bir uyarı bıraktı.

“D-Law’ın adım atmasını isterim. D-Law’ın kendisi olmasını isterim. Bunu ondan almıyorum,” dedi Parsons. “Fakat ona söylediğim için üzgünüm, bunu asla geri alamayacak. Mümkün olan tüm eğlenceyi almasını isterim, 10 çuvallı bir adam olabilmesi için kafasını beslemesini isterim, mükemmel. Fakat sayı 10 ise, ben 20’ye gidiyorum. Bir tek oraya gidip rekabet etmelisin. Beğen ya da beğenme, oyun kurucu için bir yarış olacak. Heyecanlıyım.”

İleri geri, sıhhatli rekabet olarak adlandırılan McCarthy tarafınca fark edilmedi.

Lawrence benzer biçimde daha yaşlı oyuncuların meydan okumak için yeni yollar aradığını söylemiş oldu.

Buna Parsons tesiri diyelim.

Ve onu kucaklıyor.

Parsons, “Bence sıkı oynarsanız, insanoğlu bir tek sizinle oynamak ve aynı sayfada olmak isterler” dedi. “Bence ona meydan okuyan ve bu savunmada onunla aynı şekilde oynayan birini alması, eskiden gördüğünüz D-Law’ı bile ateşleyebilir. Bir tek heyecanlıyım. Onda pek oldukça insanda görmediğim bir şey var ve bu bir tek bir köpek.”

Keyifli bir 2022 sezonu temenni ediyorum

Parsons’tan daha büyük bir köpek ya da kendinden bahsetmeyi sevilmiş olduğu Aslan yoktur.

Ve bu sürem haricinde yaşamış olduğu eğlenceye karşın, Parsons 2022’de daha iyi olmaya odaklanmış durumda.

Çaylak olarak olduğundan daha rahat zira ikinci senesinde ve artık soyunma odasında yada sahada fikrini söylemekten çekinmiyor.

“Artık bir senelik deneyimim olduğundan, ne yapmaktan hoşlandığımı, ne yapmaktan hoşlanmadığımı, bunu yaparsan bana neyin destek olacağını açıklayarak erkeklerle birazcık daha sesli olabilirim. yolu,” dedi Parsons. “Ve bu sürem haricinde bir tek bu açık iletişime haiz olmak, çocuklar için yararlı oldu.”

Ek olarak çaylaklar için bir kaynak olmak için bir noktaya değindi.

“Ben ‘Kardeşim, daima hatırla, bugün orada bir balerin olmalısın.’ Oyun yapıyorsanız, muhtemelen size fazla bir şey söylemezler. Fakat bunu oldukça gerçek anlamayın. Orada rahat ol. Yaptığınız şeyden zevk alın ve onunla eğlenin. Fazla düşünme. düşünme. Parsons, “Eğer bir hata yapacaksanız, bunu %100 yapın, böylece düzeltirsiniz ve hala %100’de oynarsınız” dedi. “Gençlere daima söylediğim şey bu.”

Parsons, kendi oyunuyla ilgili olarak, odak noktasının geçen yıl geliştirmek değil, her şeye tekrardan adım atmak bulunduğunu söylemiş oldu.

Kovboyların efsanevi defans oyuncusu DeMarcus Ware ile antrenman kampından ilkin fazladan pas ipuçları almak için antrenman meydana getirecek.

Mükemmel bir sürem sonu oldu.

Sadece tekrardan bir balerin olabileceği yeni bir sezona hazır.

“Bu yıl ne yapacağım mevzusunda hakkaten keyifli bir yıl olacağını düşünüyorum” dedi.

Ve eğer bu sürem bir örnek olduysa, kimse Parsons benzer biçimde eğlenmez.

Dikkat et.

Fort Worth Yıldız-Telegram’dan ilgili hikayeler

Clarence E. Hill Jr. Profil Resmi

Clarence E. Hill Jr., Dallas Cowboys’u 1997’den beri Fort Worth Yıldız-Telegram’da beat yazarı/köşe yazarı olarak haber yapıyor. Buna bir tek iki playoff galibiyeti, altı koç ve 1990’ların hanedan takımlarının çöküşünden bugüne dek sayısız münakaşa dahildir. Tony Romo periyodunun rollercoaster yıllarından Jason Garrett’ın Cowboys adlı sürecine kadar.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy