Muhtemelen kullanmadığınız gizli saklı ve şık WhatsApp ipuçları ve püf noktaları


Muhtemelen WhatsApp’ı bir süredir kullanıyorsunuz, sadece bu mobil mesajlaşma hizmetinden en iyi şekilde yararlanmak için tüm ipuçlarını ve püf noktalarını biliyor musunuz? İşte WhatsApp’ın içine gömülü en iyi gizli saklı ve gizli saklı özelliklere yönelik eksiksiz kılavuzumuz.

WhatsApp’ın büyük başarısının bir kısmı, kullanımının ne kadar kolay olduğuna bağlanabilir, sadece birazcık daha derine inmeye başladığınızda mesajlaşma uygulaması şaşırtıcı derecede karmaşıktır. Hizmetin bir çok yönünü tamamen özelleştirebilir, kişilerinizi akıllı yollarla yönetebilir ve hatta aşağıdaki ipuçları ve püf noktaları ile uygulamayı hackleyebilirsiniz.

WhatsApp nedir? Tam bir rehber

Bu mükemmel ve oldukça yönlü mesajlaşma maestrosunda yeniyseniz, WhatsApp’taki tam kılavuzumuza gidin. Bu, bir bilgisayarda kullanılabilecek web sürümünün bir dökümü de dahil olmak suretiyle hizmetin iyi mi kullanılacağını açıklar.

WhatsApp gizli saklı özellikleri ve ipuçları

Doğru, WhatsApp’ı yüklediniz ve mesajlaşma servisinden en iyi şekilde iyi mi yararlanacağınızı bilmek istiyorsunuz. İşte, muhtemelen hemen hemen bilmediğiniz, uygulamanın içinde gizlenmiş favori özelliklerimizden bazıları.

Bir ileti iyi mi favorilere eklenmiş olur

Hemen sonra daha kolay bulmak için bir mesajı favorilere eklemek ister misiniz? Vurgulanana kadar kaydetmek istediğiniz mesajı basılı tutun. Favorilerinize eklemek için mesajlara basmaya devam edin (ilk seferden sonrasında basılı tutmanıza gerek yok) ve arkasından tümü seçildiğinde sağ üstteki yıldız düğmesine basabilirsiniz. Soldaki bir sayı size kaç tane ileti seçtiğinizi söylemelidir.

WhatsApp’ta iki adımlı doğrulama iyi mi kurulur?

Birisinin WhatsApp hesabınızı ele geçirmesinden ve hususi mesajlarınızı denetim etmesinden endişeleniyorsanız, endişelenmeyin. Uygulamayı açıp sağ üst köşede dikey bir çizgide düzenlenmiş üç noktaya ve arkasından ‘ayarlar’a dokunarak ana ayarlara gidin. Burada, Hesap’a ve arkasından iki adımlı doğrulamaya dokunun. Bu, herhangi bir cihazdan uygulamada oturum açarken, bir PIN isteyip numaranızı onaylayarak hakikaten siz olup olmadığınızı iki kez denetim edecektir.

Bir arkadaşınızı WhatsApp üstünden sohbete iyi mi çağrı edebilirsiniz?

Oldukça açıklayıcı görünüyor, fakat bununla beraber oldukça yararlı. Üç dikey noktaya basın, ayarlara gidin, arkasından kişiler altında Gmail, Google+ ve öteki çeşitli uygulamalar ve biçimler dahil olmak suretiyle çeşitli yöntemler kullanarak bir arkadaşınızı çağrı edin bulabilirsiniz.

Dakika ödeneğinden tutum etmek için aramalar için WhatsApp iyi mi kullanılır?

Bir arama için veri kullanmayı yada WiFi üstünde olmayı tercih ediyorsanız ve bu, ayırdığınız paranın kıymetli dakikalarını kullanmaktan daha mantıklıysa, WhatsApp’ta arama yapma seçeneği vardır. Aramak istediğiniz kişiyle sohbete girin, arkasından sağ üstteki telefon düğmesine basın.

Şimdi ya videoyu ya da sesi seçin, arkasından öteki kişinin açmasını bekleyin. Bir arama esnasında sesi kapatabilir, hoparlörü açabilir ve doğal ki konuşma bittiğinde telefonu kapatabilirsiniz.

Korkak bir daktiloda iyi mi yazılır yazı tipi

Metninizin daktiloda yazılmış benzer biçimde görünmesini mi istiyorsunuz (ne kadar duygusal)? Yaz ` karakter değişiklik yapmak istediğiniz metinden ilkin ve sonrasında üç kez. Sözleriniz – bu tarzda biçimlendirilmiş: ```metnin burada``` – sonrasında bir daktilo yazı tipinde görünecektir. Karakteri Android klavyede bulmak = < düğmesine basılarak yapılabilir.

iPhone’da bu, kesme işareti tuşu basılı tutularak ve arkasından hafifçe eğimli sürüm seçilerek yapılır. Yada yukarıdaki kılavuzumuzdan kopyalayıp yapıştırın ve karakteri bir not defterine kaydedin.

kelime yapmak gözü pek kelimenin her iki tarafında * ile yapılabilir, italik her iki tarafta _ ile yapılabilir ve bir üstü çizili ~ her iki tarafta da kullanın.

Iyi mi kullanılır WhatsApp Web

WhatsApp Web son aşama kullanışlıdır, sadece nispeten azca sayıda insan bunu biliyor benzer biçimde görünmektedir. İnternet tarayıcınızı açın, https://web.whatsapp.com ve bir QR kodunun görünmesini bekleyin.

Akıllı telefonunuzda, tüm konuşmalarınızın olduğu söyleşi menüsünden dikey olarak düzenlenmiş üç noktaya basın ve WhatsApp Web seçeneğini seçin. Kamera şimdi ekranda QR kodunu tarayabilmesi için açılacaktır (bir QR kodunun internet sayfasında görünmesi için tıklamanız gerekebilir). Her şey işe yaradıysa, uygun bir klavye kullanarak söyleşi edebilmeniz için WhatsApp Web başlayacaktır.

WhatsApp mesajlarınızın ekrana gelmesini iyi mi önleyebilirsiniz?

Yakındakilerin size ne gönderdiğini görmesini istemiyorsanız, WhatsApp’ın mesajlarınızı geldiklerinde ekranda görüntülemesini dönem dışı bırakmak mümkündür. WhatsApp’ın ayarlar menüsüne gidin, arkasından bildirimleri takip edin ve arkasından Açılır Bildirim seçeneğini kapatın.

iyi miWhatsApp’ta dosyaları süratli bir halde ransfer edin

Telefonunuzda paylaştığınız her şey WhatsApp Web’de görünür, bu yüzden telefonunuzda yada bilgisayarınızda dosyalamanız ve arkasından öteki cihazda neredeyse anında erişmeniz mümkündür. Bulutun harikaları, ha?

Tek seferde gönderebilecekleriniz için bir dosya boyutu sınırı vardırsadece yalnızca videolar oldukça büyük olmalıdır. Video boyutlarını küçültmek için Video Sıkıştırma benzer biçimde bir video sıkıştırıcı uygulaması indirebilirsiniz.

Kişilerinize onları ne kadar sevdiğinizi iyi mi gösterirsiniz?

Hakkaten sevdiğiniz kişiye bir tek bir kalp gönderin, oldukça daha büyük görünecektir. Trende açarsanız ve biri izliyorsa potansiyel olarak utanç verici, fakat kim bilir kendi aptal eğlencenizin amacı buydu.

WhatsApp sohbetlerinizi iyi mi daha hususi hale getirirsiniz?

Uygulamaya girmeden bir mesajı tam olarak yanıtlamak yada görüntülemek ister misiniz? Üç noktaya, arkasından ayarlara ve arkasından bildirimlere basın. Şimdi açılır bildirimi seçin ve açılır pencere içermeyen ve daima açılır pencereyi gösteren tercih ettiğiniz seçeneği belirleyin. Devamlı ile gitmek, daha süratli bir cevap için daima direkt ona gidebileceğiniz anlamına gelir.

iyi misöyleşi et

Asla susmayan sohbetler için,t Görüşmeyi sekiz saat, yedi gün yada bir yıl süresince sessize almak mümkündür. Sulh sonunda.

WhatsApp’ta biri iyi mi engellenir

Bir spam göndericiden yada duymak istemediğiniz birinden gelen istenmeyen mesajları engellemek için, WhatsApp’ta konuşmayı açmanız yeterlidir. Arkasından sağ üst köşedeki menü simgesine (arka arkaya üç dikey nokta) dokunun ve ‘Engelle’ seçeneğini bulacağınız ‘Öteki’ kısmına gidin. Bu, o kişiden gelen daha çok mesajın görünmesini durduracaktır.

Telefonunuzun ana ekranından herhangi bir WhatsApp görüşmesine iyi mi atlanırsınız?

Devamlı konuştuğunuz kişiler için bir kısayol oluşturmak ister misiniz? Kısayol yapmak istediğiniz sohbeti basılı tutun, üç noktaya basın, ‘söyleşi kısayolu ekle’yi seçin ve bu, ana ekranınızda görünecektir. Tüm favori kişileriniz için bunu yapana kadar durulayın ve tekrarlayın.

WhatsApp’ın veri kullanımını iyi mi denetim edebilirim?

WhatsApp’ın ne kadar veri kullandığını görmek için hdikey olarak düzenlenmiş üç nokta, ayarlara ve arkasından veri kullanımına gidin. Burada ağ kullanımına tıklayabilir ve kaç ileti gönderdiğinizi, kaç ileti aldığınızı ve öteki çeşitli istatistikleri görebilirsiniz.

Hayatınızın ne kadarının bar yerine dijital olarak mesajlaşmakla geçtiğini unutmak isterseniz, istatistikleri sıfırlamak için menünün alt kısmından yapılabilir.

Ileti teslimi hakkında informasyon iyi mi alınır

Bir mesajın ne süre teslim edildiğini ve okunduğunu görmek için, denetlemek istediğiniz mesajı basılı tutabilir ve arkasından ortasında ‘I’ olan daireyi seçebilirsiniz. iPhone’da aynı efekt için sağa kaydırabilirsiniz.

İletiniz teslim edilemedi olarak görünüyorsa, problem büyük olasılıkla veri bağlantınızdadır. WiFi’ye bağlanmayı yada daha iyi bir resepsiyona haiz bir yere gitmeyi deneyin.

En oldukça kime ileti gönderdiğinizi iyi mi öğrenirsiniz?

iOS kullananlar, belirli gruplara ve kişilere tam olarak kaç ileti gönderildiğini görebilir. Ayarlara, arkasından veri ve depolama kullanımına gidin. Burada depolama kullanımına basabilir ve neticeleri görebilirsiniz.

Kişilere bir gösterim iyi mi gönderilir

Başka kime gönderdiğinizi bilmeden, şahıs listenizdeki istediğiniz kadar kişiye ileti göndermek, BCC’nin e-postada iyi mi çalıştığını öykünmek eden bir özelliktir. Mevcut tüm sohbetlerinizin olduğu söyleşi menüsüne gidin, dikey olarak düzenlenmiş üç noktaya basın ve arkasından yeni yayına basın. Şimdi ileti göndermek istediğiniz kişileri seçin, arkasından mesajı yazıp gönderin.

iyi mi azaltılır WhatsApp telefon görüşmesi veri kullanımı

Bir arama yaptığınızda WhatsApp oldukça fazla veri mi yiyor? Püç noktaya basın, arkasından ayarları seçin. Buradan, veri kullanımına basın ve arkasından düşük veri kullanımı adlı kutuyu işaretleyin.

Süre damgası iyi mi kaybolur

İle “niçin yanıt vermedin?” anlamış olur, üç dikey noktaya, arkasından ayarlara ve arkasından hesaba basın. Şimdi gizliliğe basın ve durumunuzu son olarak kimin göreceğini seçin süreDamga ve profil resmi.

Son görülen seçeneğin dönem dışı bırakılmasının da dönem dışı bırakır senin kabiliyet öteki kişiler için görmek için. Engellenen kişileri de bu menüde görebilirsiniz.

Konumunuzu iyi mi yayınlayabilirsiniz?

WhatsApp’ta insanlara nerede olduğunuzu kolayca bildirebilirsiniz. Sağ üstteki ataşa tıklayın ve konumu seçin. Arkasından nerede olduğunuzu seçin yada mevcut konumunuzu kullanın.

Söyleşi yedeklemesi iyi mi yapılır

Konuşmalarınızı asla kaybetmemenizi (yada en azından yitirme riskinin daha azca olmasını) sağlamak suretiyle yedeklemek için, hüç nokta, ayarlara basın, arkasından sohbetler. Şimdi seçeneklerden söyleşi yedeklemesini seçin ve arkasından bu noktadan bir kopya oluşturmak için yedeklemeyi seçebilirsiniz.

Sohbetler ek olarak üç noktaya, arkasından ayarlara ve söyleşi geçmişine (yada WhatsApp sürümünüze bağlı olarak “daha fazlası”) basılarak da e-postayla gönderilebilir. Burada e-posta sohbeti seçebilir, bir söyleşi seçebilir ve e-posta ile iletebilirsiniz. Sohbetler de bu menüden temizlenebilir ve silinebilir.

WhatsApp mesajları okunmadı olarak iyi mi işaretlenir

Bir arkadaşınıza yanıt vermeyi asla unutmamak için bir sohbeti okunmadı olarak işaretleyebilirsiniz (yazık size). Tüm sohbetlerinizin olduğu yere gidin, arkasından okunmadı olarak işaretlemek istediğiniz sohbeti basılı tutun ve sonunda bunu yapma seçeneği görünecektir. Şimdi de okunmadı olarak işaretlemeyi ihmal etmeyin.

Bir kişinin WhatsApp mesajlarını okuduğunuzu görmesini iyi mi önleyebilirsiniz?

Bu birazcık arsız bir ipucu, sadece bir kişiden gelen bir mesajı okumak istediğiniz sadece söz mevzusu kişiyi göstermekten kaçındığınız bir süre olabilir. Bunu yapmak için WhatsApp’a girmeden ilkin uçuş modunu etkinleştirin, arkasından okumak istediğinizi okuyun. Şimdi uygulamadan çıkın ve uçuş modunu kapatın.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler seo paket casibom