NC polisleri: 2 kiliseye molotof kokteyli atıldıktan sonrasında tutuklama

0

[ad_1]

Milletvekilleri, bir Kuzey Carolina kilisesine Molotof kokteyli atan bir videoda bir adamın görüldüğünü söylüyor.

Milletvekilleri, bir Şimal Carolina kilisesine Molotof kokteyli atan bir videoda bir insanın görüldüğünü söylüyor.

Video gösterileri, bir adam bir Şimal Carolina kilisesine kadar sürdü ve ona bir Molotof kokteyli fırlattı.

57 yaşındaki şahıs, 29 Mayıs Pazar günü başka bir kiliseye ikinci bir aygıt atmakla suçlanıyor.

Şimdi, iki vakada birden fazla suçlamayla karşı karşıya. Cumberland County Şerif Ofisi bir haber bülteninde Terry Wayne Raeford olarak tanımlanan adam için avukat bilgilerini listelemedi.

Milletvekilleri, sabah 10:30’dan derhal sonrasında Hope Mills’deki Gray’s Creek Misyoner Baptist Kilisesi’ne cevap verdi ve burada binaya molotof kokteyli atılmış olduğu bildirildi. Ortalama otuz dakika sonrasında, Raleigh’in ortalama 65 mil güneyinde, Fayetteville’deki yakındaki New Calvary Misyoner Baptist Kilisesi’nde benzer bir rapor yapılmış oldu.

Kiliselerden birinde, bir insanın, bir binanın merdivenlerine doğru fırlatmadan ilkin elinde şişeye benzer bir aletle otomobilden indirilmiş olduğu görüldü. Şerif ofisinin Feysbuk’ta yayınladığı görüntülere gore, o sırada bir kaldırımın ve çim parçasının yakınında minik bir yangın başladı.

Yetkililer, “Güvenlik kameraları şüphelinin aracını her iki yerde de elde etti” diye yazdı. “Her iki vakada da yaralanan olmadı”

Bir Fayetteville sakini olan Raeford, 30 Mayıs’ta tutuklandı. O, Cumberland County hapishanesine götürüldü ve kendisine 200.000 dolar kefalet verildi.

Yetkililer, Raeford’un “İmalat, Montaj, Haiz Olma, Depolama, Taşıma, Satış, Satın Alma, Teslimat yada Kitle Ölüm ve İmha Silahı Edinme; İstisnalar ve İşgal Edilen Mülkte Patlayıcı yada Yangın Çıkarıcı Madde Kullanımıyla İki Sayıda Fena Amaçlı Hasar; Ceza.”

Data sahibi olan her insanın 910-321-6786 numaralı telefondan şerifin kundakçılık soruşturma ekibini araması istenir. İnsanlar ek olarak, 910-483-8477 numaralı telefondan, P3 Tips mobil uygulaması yada fay-nccrimestoppers.org üstünden Crimestoppers ile iletişime geçebilir.

Simone Jasper, The News & Observer için son dakika haberlerini ve Carolinas’taki gerçek zamanlı haberleri kapsayan bir muhabirdir.

Leave A Reply