Nick Jonas ve Priyanka Chopra Hala Balayı Aşamasında


Nick Jonas ve Priyanka Chopra, şimdi ilk tanıştıklarındaki benzer biçimde birbirlerine takıntılılar ve kızları Malti Marie Chopra Jonas ile en iyi (ve görünüşe gore en organize) hayatlarını yaşamakla meşguller.

Bir kaynak konu alıyor E! Haberler “Nick ve Priyanka mükemmel gidiyorlar” ve “Hakkaten oldukça aşıklar, sanki hala balayındalar. Oldukca şirin ve tatlı.” Ayrıca, Priyanka’nın anası Malti’ye yardım etmek için onunla ve Nick’le kalıyor, kaynak “Priyanka oldukça organize” diyor ve “onunla ilgilenmek için tüm ipuçlarını ve püf noktalarını biliyor”.

Priyanka ve Nick, Malti’nin 21 Ocak’ta geldiğini duyurdular ve ilk fotoğrafını 8 Mayıs’ta Anneler Günü için yayınladılar ve burada birkaç ayını YYBÜ’de geçirdiğini açıkladılar.

Bu içerik Instagram’dan içe aktarılmıştır. Aynı içinde ne olduğu başka bir formatta bulabilir yada daha çok bilgiyi web sitelerinde bulabilirsiniz.

Ortak bir gönderide, “Bu Anneler Günü’nde, bu son birkaç ay ve içinde bulunduğumuz hız treni üstünde düşünmeden edemiyoruz, ki artık biliyoruz ki, pek oldukça insan da bunu deneyimledi.” “YYBÜ’de geçen 100 günden fazla günün arkasından, ufak kızımız nihayet eve geldi. Her ailenin yolculuğu benzersizdir ve belirli bir düzeyde inanç gerektirir ve bizimki sıkıntılı birkaç ay olsa da, geriye dönerek bakıldığında ne kadar kıymetli ve kıymetli olduğu açıkça ortaya çıkıyor. Her an muhteşem. Minik kızımızın nihayet eve döndüğü için oldukça mutluyuz ve Rady Children’s La Jolla ve Cedar Sinai, Los Angeles’taki tüm doktorlara, hemşirelere ve uzmanlara, yolun her adımında fedakâr bir halde orada olan tüm doktorlara, hemşirelere ve uzmanlara teşekkür etmek istiyoruz. bir sonraki bölüm şimdi başlıyor ve bebeğimiz hakkaten bir baş belası. Hadi alalım MM! Annen ve baban seni seviyor.”

Bu içerik, üçüncü bir tarafça oluşturulur ve korunur ve kullananların e-posta adreslerini sağlamasına destek olmak için bu sayfaya aktarılır. Bu ve benzeri içerikler hakkında daha çok bilgiyi piano.io adresinde bulabilirsiniz.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy