Noah Schnapp’ın Yeni Sürem Ile alakalı 2 Gerçeği ve Bir Yalanı

0

[ad_1]

  • “Stranger Things” yıldızı Noah Schnapp, TBH ve Roll’u tanıtırken Insider ile konuştu.
  • Bizlere “Stranger Things 4” hakkında iki gerçek ve bir yalan söylemiş oldu ve hangisinin hangisi bulunduğunu tahmin etmeyi hayranlara bıraktı.
  • Bir ana karakter ölecek mi, yoksa “yoğun bir romantizm” mi olacak, yoksa Upside Down Hawkins’i devralacak mı?

Uyarı: Önümüzdeki “Stranger Things 4” için ihtimaller içinde spoiler.

17 yaşındaki yıldız Noah Schnapp


Netflix

“Stranger Things” ve TBH’nin (sürdürülebilirlik odaklı bir atıştırmalık şirketi) kurucusu, hayranların dizinin bu Temmuz’daki dördüncü sezonunun sonucunu görmek için ne kadar istekli olduklarını biliyor. Bu hafta sonu Netflix’e “Stranger Things 4″ün yalnızca “Birinci Kısmı” geldiğinden, insanların son iki kısmı beklerken kuram oluşturmak için bol miktarda zamanı olacak.

Schnapp, TBH’yi ve ortak olduğu Roll adlı yeni bir uygulamayı tanıtırken kısa sürede yapmış olduğu bir konuşma esnasında Insider’a şov için üç ihtimaller içinde netice sağlamış oldu.

“Bir ana karakter ölür,” dedi Schnapp, “iki gerçek ve bir yalan” turunu başlattığını söylemiş oldu – gelecek “Stranger Things” sezonu hakkında üç izahat yapmış olduğu ve hangisinin olduğuna hayranlara karar verilmiş olduğu bir oyun. yalan ve hangi ikisi hakikaten olacak.

Schnapp, oyundaki ikinci izahat için “Bu sürem yoğun bir romantizm var” dedi.

Bir an duraksadı ve hayranların ağzına alabilecekleri üçüncü bir olasılığı düşünmek için fazlaca uğraştı.

“Upside Down, Hawkins’i yiyip bitiriyor,” dedi sonunda. “Şeklinde, gerçek dünyayı ele geçiriyor.”

Peki hangisi yalan, hangileri doğru? Hayranlar için yine özetlemek gerekirse, “Stranger Things 4” hikayeleri için seçenekler:

  1. Bir ana karakter ölür
  2. Yoğun bir romantizm var
  3. Upside Down, Hawkins’i “yiyor”, gerçek dünyayı ele geçiriyor

Kot giyen üç kişi bir fotoğraf çekimi için kahverengi kutuların arasında oturuyor.

Noah Schnapp, fındıklı kakao kreması satan bir atıştırmalık şirketi olan TBH’nin kurucusuydu.

Charlie Roina


Schnapp, 12 yaşlarındayken “Stranger Things”de oynamaya başladı ve Netflix şovunun hızla firmanın en popüler orijinal dizilerinden biri haline gelmesiyle onu spot ışıklarına çekti.

Yeni fırsatlarla karşı karşıya kalan Schnapp, girişimciliğe çekildiğini hissetti.

TBH’ye (“dürüst olmak gerekirse”), pazardaki en popüler çikolata-fındık ürününün hurma yağı içerdiğini fark ettikten sonrasında başladı – TBH’nin internet sayfasında “kitlesel ormansızlaşmadan görevli” bir içerik. TBH fındık kakao serpme markası, Los Angeles Erewhon lokasyonlarında ve Amazon’da mevcuttur.

Peşinden Schnapp, hayranların favori içerik oluşturucularının ve ünlülerin daha bayağı fotoğraf ve videolarına (“beğenilerin” yada yorumların toplumsal etkileşimi olmadan) erişmelerini elde eden bir uygulama olan Roll ile ortaklık kuruyor. Hem TikTok’ta hem de Instagram’da 20 milyon takip edeni olan Schnapp için, devamlı hayranlara geri dönüyor ve insanlara daha pozitif bir edinim sunuyor.

Schnapp, “Hayranlarım devamlı daha çok gönderi paylaşmam ve onlara ne yaptığımı söylemem için bana yalvarıyor” dedi. “Ve Instagram fazlaca muhteşem olmalı. Fakat [Roll] yalnız rahatladım. Ne olursa olsun yayınlayın, hayranlarınızın görmesine izin verin ve size abone olabilirler.”

Devam etti: “Bence şu anda toplumsal medyayla ilgili her şey ve insanların niçin kullanmıyor olabileceği toksisiteden kaynaklanıyor. Sağlıksız olabilir. Toplumsal medya uygulamalarıyla ilgili yeni trend bu kadar gerçek, otantik, yalnız gerçeği görmek. ekranın arkasındaki şahıs. Beğeni ve stres yok. Bence bu uygulama bunu fazlaca güzel yapıyor.”

“Stranger Things” dördüncü sürem, ikinci bölüm 1 Temmuz’da prömiyer meydana getirecek.

Leave A Reply