Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile Harika Bir Anılar Biriktirin

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Aktivitesi İle Kendinizi Ödüllendirin

Ölüdeniz yamaç paraşütü mü? Kulağa mükemmel geliyor değil mi?  Fethiye’de tandem (iki kişilik) yamaç paraşütü ile gökyüzünde sizde yerinizi alın. Yolunuz Fethiye’ye düştüyse, artık yoğun iş hayatından sıyrılıp keyifli zamanlar geçireceğinizden eminiz.  . Muhteşem bir tatil yöresi olan eşi olmayan Ölüdeniz’i ile rahatlık dolu Fethiye’de uçma imkanını kaçırmayın. Deneyimli ve THK lisanslı yamaç paraşütü pilotları kontrolünde Yamaç paraşütü Fethiye şansını kaçırmayın, unutmadan Ölüdeniz’i gökyüzünden seyretme fırsatı bulacaksınız.

 

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile Harika Bir Anı Biriktirin

Yamaç paraşütü ile uçuş süresi averaj 35 – 40 dk. sürmektedir. Heralde bu birazda meteorolojik şartlara gore değişim gösterebilmektedir. Uçuş esnasında Full HD fotoğraf ve videonuzu çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Uçuş esnasında herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Eğitmenlerimizden aldığınız kısa bir brifing sonrası uçmaya hazır hale gelebilirsiniz. Yamaç paraşütü ile uçuş kolay ve güvenlidir. Uçuşlar sakin havalarda yapılmakta ek olarak pilotlarımız güvenlik açısından yedek paraşüt taşımaktadırlar.

 

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Etkinlik öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçuşlar hava durumuna bağlı olarak gerçekleştirilir. Hava koşulları uygun değil ise, uçuş tarihiniz ertelenebilir yada iade talebinde bulunabilirsiniz. 35-120 Kilo içinde sıhhat problemi olmayan herkes uçabilir. Mevsime uygun ve rahat giysiler ve spor ayakkabı hatta mayonuzla bile uçabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir seçenektir. Yamaç paraşütü fiyatları hakkında https://artemisparagliding.com/ sitesinden derhal iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu hatırlanacak deneyimi yaşamak, bulutlara dokunmak istiyorsanız derhal Artemis Paragliding ile rezervasyonunuzu yapın, gökyüzünde buluşmak dileğiyle.

 

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy