Seçim 2022: Adaylar, toplumsal medyayı ele alıyor, emeği, okul seçimini ve LGBTQ+ topluluğunu korumak için çaba sarfediyor


Magaziner, Starbucks’ta sendikalaşma çabasını destekliyor

Eyalet Saymanı ve Kurultay Bölgesi 2 talibi Seth Magaziner, Warwick’teki Starbucks işçilerinin sendikalaşma çabalarını destekliyor.

Kampanyası, Magaziner’in işçilerin örgütsel çabalarını desteklediğini, daha iyi ücretler ve emek verme koşulları için savaşım ettiğini ve Rhode Island’daki ilk sendikalı Starbucks bulunduğunu söylemiş oldu.

Magaziner’in kampanyasında, “Yaşam maliyetleri arttıkça ve insanların masaya yiyecek koymak için daha oldukca emek vermesi gerektiğinden, Amerikan Rüyası oldukca uzun süredir oldukca fazla insan için ulaşılamaz durumda” dedi. “Orta sınıfı tekrardan inşa etmek ve çalışkan Amerikalıların artan yaşam maliyetine ayak uydurabilmelerini sağlamak için kuvvetli bir işçi hareketi koşul.

“İşte bu yüzden Seth, Warwick’te bir sendika oluşturmak isteyen Starbucks çalışanlarıyla dayanışma içinde ve daha iyi ücretler ve emek verme koşulları sağlamak için her işçinin örgütlenme hakkı için savaşmak suretiyle Kurultay’ye gitmeye hazır.”

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy