‘Şefkatli’ ortak, Somerset hanımını oğullarının önünde dövdü

[ad_1]

Somerset’li bir karı, ‘şefkatli’ partneri bulunduğunu düşündüğü bir insanın elindeki aile içi rahatsızlık deneyimi hakkında konuştu.

Radstock civarlarındaki Writhington’dan Danielle Seymour, oğlunun önünde dövüldükten sonrasında başkalarını ilişkilerde “kırmızı bayrakları” görmezden gelmemeleri mevzusunda uyarmaya çalıştı. 27 yaşındaki, 38 yaşındaki Aaron Moon tarafınca “aşk bombasına” maruz kaldı ve haiz olduklarını düşündüğü muhteşem aile için hala “yas tuttuğunu” söylemiş oldu.

Moon’un Bath Barış Ceza Mahkemesi’nde verdiği cezanın peşinden Seymour, öteki hanımefendilerin aynı tuzağa düşmemesi için onun gerçek doğasını açıklamak istediğini söylemiş oldu. O deklare etti: “Daima iyi bayanlara, kuvvetli bayanlara gider ve onları yıkmaya çalışır.

DEVAMINI OKU: Radstock’ta kışkırtılmamış hücum, kadının yüzüne vuran adamı bulmak için e-fit çekiciliğine yol açıyor

İkimiz de Writhington’da yaşıyoruz ve birbirimizi bir arkadaşın arkadaşı vasıtasıyla tanıyorduk. Bigün köşedeki dükkanda çarpıştık ve Snapchat alışverişinde bulunduk. Sonrasında Temmuz 2019’da dışarı çıkmaya başladık.

“Eski kız arkadaşı onun iyi mi biri olduğu mevzusunda beni uyarmaya çalıştı fakat aralarında geçenler mevzusunda devamlı oldukça dürüst görünüyordu. Her şeyi kendi ağzından söyledi, böylece onun bana söylediği her şeyi kendi ağzından duymuş oldum. perspektif.

“Beraber olduğumuz ilk yıl süresince, tamamen aşk bombası altındaydım. Hakkaten oldukça süratli bir bebek istiyor gibiydi ve Archie’ye hamile kaldığımda, muhteşem bir minik aile olacağımızı düşündüm. başparmağının altında bu sebeple ilk yıl için oldukça güzeldi.”Danielle, eski ortağı Aaron Moon tarafınca dövüldü

DEVAMINI OKU: Eski asker Collin Reeves komşularını öldürmeden ilkin ‘beyaz ışık görmüş oldu’

Aşk bombalaması, biri sizi aşırı ilgi ve sevgi gösterileriyle “bombaladığında” meydana gelir. Bir birlikteliğin başlangıcında iyi bir şey olsa da, kimi zaman gaza ve istismara yol açabilir. Psikologlar, sizi denetim etme girişiminde bulunan bir narsist yada sosyopat tarafınca manipülatif bir taktik olabileceği mevzusunda uyardılar.

27 yaşındaki Danielle, “Aaron büyük bir narsist fakat her şey sekiz buçuk aylık hamile olana kadar iyiydi. Tüm hastane randevularımda ebeler sık ​​sık kan almam icap ettiğini falan söyleyerek beni odadan çıkarırlardı ve sonrasında iyi olup olmadığımı sorarlardı. Şaşırdım bu sebeple o zamana kadar asla yanlış bir şey yapmamıştı.

“Sonrasında bir gece banyoda duruyordum ve kapıyı bana doğru itti ve bana çarpmadan derhal ilkin durdurdu ve ‘hamile olmasaydın bunu yapardım’ dedi. Bir tek stres bulunduğunu düşündüm. O zamana kadar oldukça sempatik olduğundan hamileliğin ona ulaşmasını.”

Sadece bebek Archie ulaştığında, Aaron’ın rahatsızlık edici davranışları kendini göstermeye başladı. Danielle şöyleki deklare etti: “Bir gece Archie’yi emziriyordum ve pek iyi gitmiyordu, bu yüzden ondan bana bir biberon yapmasını istedim.

“Ona ne yapacağını söyleyemeyeceğimi söylemiş oldu ve sabah konuşuruz dedim fakat bitti dedim. ‘Bittiysem bunu yapsam da fark etmez’ dedi. ‘ ve yaşayan pisliği benden dövdü.

“Köpeğim koşup beni ondan kurtarmak mecburiyetinde bırakıldı. Sonrasında ‘bu sana minik bir uyarı olsun’ dedi ve cemiyet içinde yanlış bir şey yaparsam parmaklarımı oldukça sıkı sıkardı. Çoğu zaman Archie’yi koyardı. Ek olarak risk altındaydı bu sebeple onu kollarıma aldığımda beni döverdi.Danielle, ortağının dayaklarıyla yaralanmış ve kan kaybetmişti.
Danielle, ortağının dayaklarıyla yaralanmış ve kan kaybetmişti.

“Ondan ayrılmaya çalıştığımda oldukça mutsuz bulunduğunu ve tekrar yapmayacağını söylüyordu. Bir kere yüzüme tükürdü ve kendinden oldukça utandığını söylemiş oldu ve gidip arkadaşlarına iyi mi bulunduğunu söyledi. üzgünüm – sonrasında iki hafta sonrasında yeniden yapmış oldu!”

Geçen yaza kadar Danielle yeterince içmişti. Aaron’ı beş hafta görmeyi bıraktı ve onu bir tek “Archie’yi özlediğini” söylediği için yeniden görmüş oldu.

“Bizi ne kadar özlediğini bana ileti atıyordu. Ben de ‘tamam, bizimle ördekleri görmeye gelebilirsin’ dedim. Geçen yıl 18 Temmuz’daydı.

“Eve dönüş yolunda olana kadar her şey yolunda gidiyordu ve eski sevgilimin evine bir şey bırakmak zorunda kaldım. Otomobile döndüğümde tamamen farklıydı. ‘Parlıyorsun, bu şekilde parlamadın’ dedi. hamile olduğundan beri’ dedim ve hayatıma devam ettiğim için mutlu olduğumu söyledim.

“Sonrasında beni dövmeye başladı. Ben arabayı sürerken ve Archie arka koltuktayken yüzüme yumruk atıyor, yüzümü direksiyona vuruyordu.

Danielle, “Sonunda öteki yönden gelen bu otomobile çılgınca çakmayı başardım ve arabayı devam eden hanıma ‘yardım edin’ diye bağırdım. Polisi aradım ve ondan sonrasında onu suç duyurusu ettim, daha ilkin asla yapmamıştım.”

Aaron Moon, 18 Mayıs 2022’de Bath Barış Ceza Mahkemesi’nde dövülerek saldırıdan suçlu bulunmuş oldu. 250 gün parasız çalışmaya, 26 hafta hapis cezasına çarptırıldı, iki yıl ertelendi. Ek olarak Danielle’e 500 sterlin tazminat ödemesi gerekiyor ve onunla kontakt kurmasını engellemiş olan bir yasaklama emri var.

Dedi ki: “O oldukça tehlikeli bir adam. Ayrılmasaydım beni öldürecekti – hakikaten öldüreceğine inanıyorum – ve haiz olacağımızı düşündüğüm şey için her gün yas tutuyorum, muhteşem bir minik aile. “

En büyük haberler düştüğünde daha azca reklam ve uyarı içeren en iyi haberlerimizi mi istiyorsunuz? Uygulamamızı şuradan indirin: iPhone yada Android.

Comments are closed.