Silinen WhatsApp Mesajları Iyi mi Kurtarılır 2022 [Updated]

0

[ad_1]Bu eğitim, Silinen WhatsApp Mesajlarının Iyi mi Kurtarılacağı hakkındadır. Son zamanlarda bu öğreticiyi güncelledim ve bu kılavuzu anlamanız için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ümit ederim bu blogu beğenirsiniz, Silinen WhatsApp Mesajları Iyi mi Kurtarılır. Makaleyi okuduktan sonrasında cevabınız evet ise, lütfen bizlere destek olmak için bu makaleyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
İçindekiler

Silinen WhatsApp Mesajlarının Iyi mi Kurtarılacağını Denetim Edin

Feysbuk’a ilişik olan WhatsApp, kullanıcılarına yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması, platformunda paylaşılan mesajların uçtan uca şifrelendiğini ve sohbetlerin gönderen tarafınca silinir silinmez sunucusundan silindiğini söylüyor. Bazı WhatsApp mesajlarını silmemizin ve kurtarmak istememizin birkaç sebebi var. WhatsApp sohbetlerinizi yalnızca WhatsApp yedeklemeyi etkinleştirdiyseniz kurtarabilirsiniz. WhatsApp Söyleşi Yedekleme ayarlarında Sohbetlere git seçeneğinin altındaki Söyleşi Yedeği’ne dokunarak bu özelliği açabilirsiniz.

Bir iPhone kullanıcısıysanız, WhatsApp ayarlarında Sohbetler’e giderek Söyleşi Yedeği’nde bu seçeneği alabilirsiniz. Sadece, WhatsApp yedeklemelerini ayarlamadıysanız mesajları geri yükleyemezsiniz. Sadece, yedeklememiş olsanız bile silinen WhatsApp mesajlarını kurtarmak için kullanabileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları burada. Aşağıda silinen WhatsApp mesajlarını rahat adımlarla iyi mi kurtaracağınızı öğreneceksiniz.

Silinen WhatsApp mesajları iyi mi kurtarılır

  • Ilk olarak WhatsApp hesabınızın söyleşi yedekleme seçeneğinin Günlük olarak ayarlandığından güvenli olmanız gerekir. Bu seçenek, sohbetlerinizin yedeğini tertipli olarak tutarak ve gerektiğinde geri yüklemeyi kolaylaştırarak süreci kolaylaştırır.
  • Çoğunlukla yeni bir akıllı telefona geçerken yada WhatsApp hesabını silerken silinen WhatsApp mesajlarını kurtarmamız gerekiyor.
  • Yeni bir akıllı telefona geçerseniz, ilk olarak Google Play mağazasından yada Apple uygulama mağazasından WhatsApp uygulamasını indirmeniz gerekir.
  • OTP telefon numarasını girerek WhatsApp hesabınıza giriş yapın.
  • Uygulamayı kurduktan sonrasında, tüm WhatsApp sohbetlerinizi “Geri Yükle” seçeneğine haiz olacaksınız.
  • Geri Yükle seçeneğine tıklayın ve tüm eski/silinmiş WhatsApp mesajlarınız yeni akıllı telefonunuza geri yüklenecektir.

Son açıklamalar: Silinen WhatsApp Mesajları Iyi mi Kurtarılır

Ümit ederim bu makaleyi anlamışsınızdır, Silinen WhatsApp Mesajları Iyi mi Kurtarılır. Cevabınız hayır ise bu yazı ile ilgili forum kontakt bölümünden her şeyi sorabilirsiniz. Cevabınız evet ise, bizlere desteğinizi vermek için lütfen bu makaleyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Leave A Reply