Son dakika… Galatasaray Abdülkerim Bardakçı ile anlaştı!

[ad_1]

Galatasaray ‘da göreve başladıktan sonrasında Domenec Torrent ve Sensibile ile yollarını ayıran Dursun Özbek yönetimi, sportif direktörlük görevine Cenk Ergün’ü, teknik direktörlük görevine ise Okan Buruk’u getirdikten sonrasında aktarma sezonunun ilk bombasını patlattı!

ABDÜLKERİM BARDAKÇI GALATASARAY’DA!

Sarı-kırmızılı kulüp, uzun süredir Fenerbahçe ve Beşiktaş ‘ın aktarma gündeminde olan stoper Abdülkerim Bardakçı için Konyaspor ve oyuncu ile anlaşmaya vardı. Galatasaray, Konyaspor ile 2.8 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

Galatasaray'dan Matias Vargas hamlesi!

Galatasaray’dan Matias Vargas hamlesi!

FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞMESİNDE PÜRÜZ ÇIKTI

Konyaspor, dün Fenerbahçe ile Abdülkerim için ilke anlaşmasına varmışrı sadece oyuncu ile Sarı-lacivertli kulüp arasındaki görüşmelerde pürüz çıkınca taraflar masadan kalkmıştı. Bu gelişme sonrası Beşiktaş ile beraber transfere dahil olan Galatasaray, öncesiz rakiplerine çalım atarak aktarma yarışını kazanmıştır.

Konyaspor ile 2.8 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaşan Sarı-kırmızılı kulüp, Abdülkerim Bardakçı’yı da ikna etti. Ulusal stoper, tercihini Galatasaray’dan yana kullandı.

KONYASPOR: FENERBAHÇE İLE ANLAŞTIK AMA…

Konyaspor yetkilileri sabah saatlerinde DHA’ya yapmış olduğu açıklamada Abdülkerim için Fenerbahçe ile ilke anlaşmasına vardıklarını sadece Sarı-lacivertli kulübün oyuncu ile görüşmesinde pürüz çıktığını, son sonucu Abdülkerim’in vereceğini belirtmişti.

(Özgürlük)

Comments are closed.