Son dakika: MHP Lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

Son dakika: MHP Lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Türk Devleti gazi bir devlettir. Soylu bir iradeyi yıkacak bir güce henüz dünya üzerinde tesadüf edilmemiş, bundan sonra da edilemeyecektir.

Tam 6 yıl evvel az kalsın Türkiye işgal edilecekti. Az kalsın emek emek bu günlere gelen Türkiye Cumhuriyeti tarih sahnesinden silinip gidecekti. Hamd olsun milletimizin fedakarlığı sayesinde teröristler hak ettiği tepkiyi görmüşlerdir. Milli birlik ve dayanışma rusu FETÖ’yü durdurmuş, hesaplarını boşa çıkarmıştır.

FETÖ Türkiye’ye pusu kurmuş tuzağa çekmiştir. Bu soysuz ve kansızlar vatanı koruyoruz bahanesi ile uygun zamanı kullamışlardır. Birliğimizi ve beraberliğimizi daha da güçlendirmemiz tarihi bir zorunluluk olmuştur.

Devletin ve milletin bekası her şeyin önündedir. Etrafımız kuşatılmışken, siyasi kamplaşma en çok uzak durmamız gereken mayınlı alanlardır. Türk Milleti 15 Temmuz akşamından itibaren hiçbir ayrım gözetmeden nasıl demokrasinin namusunu müdafaa ettiyse, ülkenin istikbalini aynı şekilde müdafaa edecektir.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy