Toplumsal medya, bölgesel ev sahibi olarak reddedilen OU’ya tepki gösteriyor

0

[ad_1]

Oklahoma Sooners, kolej beyzbolunun en yakıcı takımlarından biridir. Büyük 12 düzgüsel sezonunu kapatmak için beş düz seri yengi ve 2013’ten bu yana ilk Büyük 12 turnuva şampiyonluğunu elde etmek için turnuva süresince bir koşu.

Görünüşe nazaran, NCAA, Big 12 unvan oyunu sonucuna varmadan ilkin 16 bölgesel ev sahibini duyurduğu için bu kafi değildi. Son vuruşlara 8-1 önde giden Sooners ile bile, NCAA hem Texas hem de Oklahoma Eyaletinin bir NCAA bölgesinin daha kıymetli ev sahipleri bulunduğunu düşündü. Sooners, Big 12’de Oklahoma State ile berabere kaldı ve düzgüsel sezonda Teksas’ın bir maç önündeydi.

Ne mutlak bir seçim süreci saçmalığı.

Düzgüsel sezonda Büyük 12 şampiyonu olan TCU ve Büyük 12’deki en yüksek sıradaki ekip olan Texas Tech üstünde seri galibiyetleri olan bir turnuva unvanı sahibini iyi mi seçmezsiniz?

Bu mantıklı değil ve şimdi Sooners, NCAA turnuvasının açılış turuna nereye gideceklerine dair seçim komitesinin kararını bekliyor. Sooners’ı kendi bölgesinde ağırlayan ekibin asla memnun olamayacağını söyleyebiliriz.

NCAA’nın küçümsemesine tepki gösteren Sooner Nation benzer biçimde.

Leave A Reply