Toplumsal medya kullanıcıları siteye erişim sorunları bildirdikçe Instagram çöktü

0

[ad_1]

Toplumsal medya uygulaması Instagram, bu akşam yüzlerce kullanıcının problem bildirdiği kesintiler yaşadı. Web Sitesi Downdetector, 1.500’den fazla kişinin bir problem yaşadığını söylemiş oldu.

Saat 17.40 civarında, site kesintilerle ilgili 1.510 yakınma aldı. 948 şahıs bu gece (26 Mayıs) 18:40’ta bir problem bildirdiğinde, problem bir saatten fazla sürdü.

Bazı kullananların sitenin yükleneceğini, sadece yalnızca azca sayıda eski gönderiyi göstereceğini söylediği bildirildi. Robert Paul Art, “Instagram yenileniyor, sadece yalnızca azca sayıda gönderi gösteriliyor ve hepsi ‘eski’ gönderiler” dedi.

Audrey şunları bildirirken: “Bir tek 4 gönderi gösteriliyor. Yukarı kaydırarak öteki gönderileri göremiyorum. Hadi Instagram’a gelin.”

Sorunların boyutu bu kadardı, #instagramdown Twitter’da trend olmaya başladı. Sadece mikro blog sitesinin kullanıcıları, sorunların gülünç tarafını görmüş oldu.

@LaydeKeys şunları söylemiş oldu: “Twitter hakkında bir şey… Instagram ve FB’nin ne vakit çökeceğini bilmek olacak.” @DevineGreekwear şunları ekledi: “IG’min ne vakit tetiklendiğini biliyorum. Devamlı Twitter’a gelip cevap alabilirim.”

Şu anda fotoğraf paylaşım web sitesinin düzgüsel kapasitesine ne vakit döneceğine dair bir gösterge yok.

Leave A Reply