Sözcü’den Ekrem İmamoglu’na bir darbe daha!

İnternethaber Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, Sözcü Gazetesi ile Ekrem İmamoğlu içinde yaşanmış olan gerginliğe ilişkin kendisine adeta informasyon yağdığını ifade ederek, ‘dünya tersine döndü’ dedi ve meselenin iç yüzünü youtube kanalında değerlendirdi.

Abone ol

Siyasal hayatta ve medya sektöründe yaşanmış olan genel durumun, siyasal adların reklamlar ve maddi kaynakları kısıtlaması şeklinde medyaya baskı yapmak olduğuna dikkat çeken Hadi Özışık, Sözcü gazetesi ve Ekrem İmamoğlu içinde ise bunun tam tersi bir durum yaşandığını belirtti.

Sözcü, İmamoğlu ile niçin ters düştü?

Sözcü Gazetesinin adeta İmamoğlu’nu cezalandırdığının altını çizen Özışık, buna sebep olan vakası ise; Ekrem İmamoğlu’na bağlı zabıta ekiplerinin Sözcü’nün sahibi Burak Akbay’ın annesinin yaşamış olduğu evindeki bir bayındır usulsüzlüğünü denetlemeye gitmesi olarak deklare etti.

İmamoğlu’nun verdiği reklama bile ‘hayır’ denildi

Yaşanmış olan bu olayın ipleri kopardığını ve Sözcü Gazetesi ile Ekrem İmamoğlu arasına mesafe koyulduğunu aktaran Özışık, bu vakadan sonrasında İmamoğlu’nun 29 Ekim sebebiyle Sözcü Gazetesine vermek istediği reklamın dahi kabul görmediğini söyledi. 

İddiaya bakılırsa aradaki gerginliğin bitirilmesi için aracı olanlardan Burak Akbay’ın istediği şey ise oldukça çarpıcıydı. Zira mevzunun tatlıya bağlanması için direkt olarak Ekrem İmamoğlu’ndan Akbay’ın annesinden özür dilenmesi istenmişti.

HADİ ÖZIŞIK’IN YOUTUBE KANALINDAN PROGRAMIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy