SRH vs PBKS Dream11 Tahmin, IPL Düşlem Kriket İpuçları, Bugünün IPL Maçı için XI Güncellemelerini Oynamak ve Daha Fazlası

0

[ad_1]

Bu, IPL 2022’nin son grup aşaması oyunu olacak.

Bu fotoğraf, IPL maçının Dream11 Fantasy Tips için Sunrisers Hyderabad vs Punjab Kings için düşlem ipuçları hakkında.

Ön seyretme:

Sunrisers Hyderabad ve Punjab Kings, son grup maçında karşı karşıya gelecek. IPL 2022. Her iki ekip da turnuvadan elendi ve bundan dolayı bu maçın sonucunun puan tablosu üstünde mühim bir tesiri olmayacak. Bununla beraber, her iki ekip da yolculuklarını pozitif yönde bir notla bitirmeyi umuyor.

Hem SRH hem de PBKS 13 maçın 6’sını kazanmıştır ve 12 puan topladı. SRH, Mumbai Indians’a karşı son müsabakasını bir tek 3 sayı farkla kazanırken, Punjab Kings önceki müsabakasını Delhi Capitals’e 17 koşuyla yitirdi.

Maç Bilgileri:

Sunrisers Hyderabad vs Punjab Kings, Maç 70

mekan: Wankhede Stadyumu, Bombay

Tarih ve Saat: 22. Mayıs 7:30 ‘da ÖĞLEDEN SONRA IST ve Mahalli Saat

Canlı gösterim: Yıldız Sports Network ve Disney+Hotstar

SRH vs PBKS, Maç 70 Saha Raporu:

Bu, Wankhede’de sezonun son maçı olacak ve saha büyük olasılıkla vurucuları destekleyecek. Her iki takımın da eşit derecede mükemmel bir vuruş ekibi var ve bu yüksek skorlu bir karşı karşıya gelme olabilir.

Yaralanma Haberleri:

Kane Williamson Yeni Zelanda’ya geri döndü ve bu maçı kaçıracaktı.


Ek olarak Okuyun: Mohammad Kaif, Ashwin’in CSK’ya karşı gösterdiği performanstan sonrasında sersemletildi


SRH vs PBKS, Maç 70 Ihtimaller içinde Oynama XI:

Sunrisers Haydarabad

Abhishek Sharma, Priyam Garg, Rahul Tripathi, Aiden Markram, Nicholas Pooran(w), Romario Shepherd, Washington Sundar, Jagadeesha Suchith, Bhuvneshwar Kumar(c), Fazalhaq Farooqi, Umran Malik

Pencap Kralları

Jonny Bairstow, Shikhar Dhawan, Liam Livingstone, Mayank Agarwal(c), Shahrukh Khan, Jitesh Sharma(w), Harpreet Brar, Nathan Ellis, Prerak Mankad, Kagiso Rabada, Arshdeep Singh


Ek olarak Okuyun

SRH vs PBKS Dream11 Maçı için En İyi Seçimler:

En İyi Seçimler – hamurlar

Rahul Tripathi:

Bu sürem SRH için en fazlaca gol atan oyuncu ve 13 maçta 393 koşu yapmış oldu, averaj 39.3 ve vuruş oranı 161.72. MI’a karşı oynadığı son maçta 76 tur atarak 44 teslimat yapmış oldu ve Maçın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Shikhar Dhawan:

Son 3 istekada 21’den fazla sayı atamadı, sadece gene de Punjab Kings için en yüksek sayı atan oyuncu. Dhawan, 13 maçta averaj 38.27 ve vuruş oranı 122.74 ile 421 koşu yapmış oldu.

En İyi Seçimler – Oldukça Yönlü

Liam Livingstone:

Orta sıradaki PBKS için mühim bir rol oynadı ve ek olarak birkaç ufak kapı aldı. Delhi Capitals’e karşı oynanan son maçta Livingstone 27 koşu için 3 ufak kapı seçti. Sopa ile 13 maçta averaj 32.33 ve vuruş oranı 177.98 olmak suretiyle 388 koşu yapmış oldu.

Aiden Markram’ın fotoğrafı.

Kane Williamson’ın yokluğunda SRH için bu maçta kilit rol oynaması olası. Markram, 13 maçta averaj 51.42’lik 360 koşu ve 3 yarım yüzyıl dahil 140.07’lik bir vuruş oranı yapmış oldu.

En İyi Seçimler – bowling oynayanlar

Kagiso Rabada:

12 maçta 22 kaleyle Kagiso Rabada, PBKS için önde gelen kalecidir. Rabada son zamanlarda fazlaca formda ve iki kez dört kapılı bir mesafe aldı. PBKS, Rabada’dan bazı erken atılımlar umacaktır.

Ümran Malik:

Bu sürem SRH için önde gelen kapı görevlisi. 13 maçta 21 kale, averaj 20, 8.93 iktisat ve 13.4 vuruş oranı aldı. Ümran son 2 maçta 6 kale görmüş oldu.

En İyi Seçimler – Avukat keeper

Jonny Bairstow:

Son 5 maçta bir tek bir kez tek haneli bir skor yapmış oldu ve vuruş sırasına terfi ettiğinden beri en iyi vuruşlardan bazılarına haiz. 10 maçta 230 koşu, averaj 23 gol ve 143.75 gol attı.


SRH vs PBKS Dream11 Fantasy Cricket için Seçmeniz Gerekenler:


SRH vs PBKS Dream11 Fantasy Cricket için Tavsiye edilen XI No.1 Oynama:

Nicholas Pooran, Jitesh Sharma, Shikhar Dhawan, Mayank Agarwal, Rahul Tripathi (vc)Priyam Garg, Liam Livingstone (ş)Bhuvneshwar Kumar, Nathan Ellis, Arshdeep Singh, Umran Malik

SRH vs PBKS Dream11 Fantasy Cricket için Tavsiye edilen XI No.2 Oynama:

Jonny Bairstow, Nicholas Pooran, Shikhar Dhawan (ş)Priyam Garg, Rahul Tripathi, Abhishek Sharma, Aiden Markram (vc)Liam Livingstone, Kagiso Rabada, Nathan Ellis, Ümran Malik


SRH ve PBKS Riskli Kaptanlık Seçenekleri:

Priyam Garg:

Son maçında Mumbai Indians’a karşı sezonun ilk müsabakasını oynadı. 26 teslimattan 42 sayı atmaya devam etti ve ikinci ufak kapı için Rahul Tripathi ile beraber 78 koşudan oluşan iyi bir ortaklığa sahipti.

Jitesh Sharma:

PBKS için sezonun keşfi oldu. Ek olarak, Bairstow’un 11. maçta yer almasına karşın takımın ilk tercihi kaleci oldu. Delhi Capitals’e karşı oynanan son maçta, 34 atıştan 44 sayı yapmış oldu.

Kaçınmanız ihtiyaç duyulan oyuncu:

Washington Sundar:

Bu sürem mühim bir performans gösteremedi ve sakatlığı sebebiyle 11’de kaldı. Bu maç için düşlem takımında ondan kaçınabilirsin.

Not: Güncellenmiş Düşlem takımları ve her maçın Oynama XI’leri sayfamızda sağlanacaktır. telgraf kanalı eğer data mevcutsa.
Feragatname: Bu ekip, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdüsüne dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Leave A Reply