Steve Harvey, Kızı Lori’nin Michael B. Jordan’dan Ayrılması Mevzusunda Tartışıyor


Babam sessizliğini bozar. hakkında açılırken Lori Harvey‘dan ayrıldı Michael B.Ürdün, Steve Harvey kızından bir şeyler öğrenebileceğini itiraf etti.

“O hala havalı bir adam… bilgilerime göre. Bu bir ayrılık. İyi olacaklarından oldukça inanırım. İnsanlar daima ayrılırlar. Keşke maliyet faktörü olmadan ayrılabilseydim!” en aile kavgası 65 yaşındaki ev sahibi Steve Harvey Sabah Gösterisi 6 Haziran Pazartesi günü “Çocuklarımdan öğrenmeye başlamalıyım, erken çık! Oldukca geç bekledim.”

Steve üç kez evliliğe ilk adımını attı ve yedi evladı var. o evli marcia harvey 1981’den 1994’e, Mary Shackelford 1996’dan 2005’e kadar ve marjorie harvey 2007 senesinde.

Steve Harvey, Lori Harvey ve Michael B. Jordan. Shutterstock(3)

Marjorie ile evlendiğinde Lori’yi evlat edinen Steve, Pazartesi günü “Ben Lori ekibiyim, yüzde 1000” dedi. “O benim kızım. Onu seviyorum, destekliyorum.”

Bir kaynak teyit etti Bizlere Haftalık 5 Haziran Pazar günü, Lori ve Jordan beraber bir yıldan fazla bir süre sonrasında çekilme etti.

Bak, hepimiz refah içinde çekip gidebildiği sürece dost ol, diye devam etti Steve. “Kimsenin cam kırmadıklarını yada hiçbir şey yapmadıklarını söylediğini duymadım. Kızıma el sürmediğin sürece ne yaptığın umurumda değil.”

Lori flört etmeye başladı Cuma gecesi ışıkları 2020’de mezun, Ocak 2021’de Instagram’da resmi olacak. Steve daha ilkin kızının güzelliğini övdü.

Romantizm halka açıldıktan sonrasında güldürmen talk şovunda “Bunu beğendim” dedi. “Hala gözüm üstünde. Demek istediğim, ondan hoşlanıyorum fakat hepsine söylediğim şeklinde, ‘Senden hoşlanabilirim, seni onaylayabilirim fakat kalbimin parmak büyüklüğünde bir kısmı senin kıçına karşı saf nefretle dolu. İhtiyacım olursa diye.”

Steve sonrasında latife yapmış oldu Ellen DeGeneres Gösterisi Mart 2021’de Jordan’ı “sevmemeye çalıştığını” söylemiş oldu.

“Onda kazabileceğim bir yanlışlık bulmaya çalıştım… bundan dolayı hepsinden kurtuldum. [Lori’s previous boyfriends]”diye komiklik yapmış oldu o sırada.“Bu adam oldukca iyi bir adam, adamım. O en iyi adamlardan biri. babasıyla tanıştım. Onunla oturdum, saatlerce konuştuk [and] Bir tek onunla ilgili yanlış bir şey bulamıyorum. ”

Daha kısa sürede, Steve geri döndü. Ellen DeGeneres‘ talk show ve PDA’daki o zamanki çiftin bir fotoğrafı hakkında latife yapmış oldu.

“Bu resmi daha ilkin asla görmemiştim. … Şuradaki resimden oldukca rahatsızım” Hanım Şeklinde Davran Adam Şeklinde Düşün Yazar Ocak ayında söylemiş oldu. “O resmi hakkaten hissetmiyorum.”

Us’un editörleri her hafta en sıcak eğlence haberlerini yayınlarken, Us Weekly’nin Sıcak Hollywood’unu kulak verin!
Google Play Müzik'te dinleyin

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy