TB vs SW Dream11 Tahmin, Düşlem Kriket İpuçları, 11’de Oynama, Saha Raporu ve Hanımefendiler IPL 2022 1. Maçı İçin Sakatlık Güncellemeleri

0

[ad_1]

Deandra Dottin bu oyun için en iyi seçim olacak.

Hanımefendiler IPL 2022’nin 1. Maçı The Blazing XI (TB) ve Super Women (SW) karşı karşıya gelecek. (Fotoğraf Deposu: Twitter/IPL)

Ön seyretme:

Women’s T20 Challenge 2022’nin 1. Maçı The Blazing XI (TB) ve Super Women (SW) karşı karşıya gelecek. TB kaptanlığını Smriti Mandhana alacak ve Hayley Matthews ve Rajeshwari Gayakwad benzer biçimde kilit oyunculardan oluşacak. Öte taraftan Harmanpreet Kaur, deneyimli oyuncuları Deandra Dottin ve Sophie Ecclestone ile SW ekibine liderlik edecek.

Maç Bilgileri:

The Blazing XI vs Süper Hanımefendiler, 1. Maç

mekan: Maharashtra Kriket Derneği Stadyumu, Pune

Tarih ve Saat: 23 Mayıs 19:30 IST ve Mahalli Saat

Canlı gösterim: Yıldız Sports & Hotstar

TB vs SW, Maç 1 Saha Raporu:

MCA Pune’daki saha taze ve geçen hafta hiçbir maç yapılmadı ve vurucuların bu yüzeyden iyi bir alım yapması beklenebilir. 150 civarındaki skorlar bu zeminde eşit olacak ve skoru kovalayan takımlar bir avantaja haiz olacak.

Yaralanma Haberleri:

(güncelleme olduğunda eklenecektir)


Ek olarak şunu da okuyun: ‘Geçen sezondan sonrasında birkaç yorum aldım’ – PBKS’den Liam Livingstone, IPL 2022’deki sansasyonel gösteriyle eleştirmenlerin haksız bulunduğunu kanıtlamaktan ‘mutlu’


TB vs SW, Maç 1 Ihtimaller içinde Oynama XI’leri:

Yanan XI

Smriti Mandhana (ş), Jemimah Rodrigues, Hayley Matthews, Sabbhineni Meghana, Sharmin Akhter, Richa Ghosh (haftalık), Sophia Dunkley, Salma Khatun, Rajeshwari Gayakwad, Poonam Yadav, Arundhati Reddy

süper hanım

Priya Punia, Sune Luus, Deandra Dottin, Harmanpreet Kaur (ş), Pooja Vastrakar, Harleen Deol, Taniya Bhatia (hafta), Sophie Ecclestone, Alana King, Meghna Singh, Mansi Joshi


Ek olarak Okuyun

TB vs SW Dream11 Maçı için En İyi Seçimler:

En İyi Seçimler – The Blazing XI

Hayley Matthews:

Beyaz top kriketinde topun kaliteli bir forveti. 61 T20I’de 1055 koşusu ve adına 58 minik kapısı var.

Smriti Mandhana:

Vuruşları iyi bir halde inşa edebilir ve hızlandırabilir. T20I’lerde 120.84 vuruş oranında 1971 koşusu topladı.

En İyi Seçimler – Süper Hanımefendiler

Harmanpreet Kaur:

Hindistan hanım ekibi için silahlı bir oyuncu oldu ve WBBL 2021/22’de başarıya ulaşmış oldu. Şimdiye kadar 2319 koşu biriktirdi ve T20I’lerde 30 minik kapıya haiz.

Deandra Dottin:

En tecrübeli oyunculardan önde gelen Deandra Dottin, her iki departmana yapmış olduğu katkılardan dolayı takımınız için kıymetli olacaktır. 124 maçta 2681 koşusu ve T20I’lerde 61 kalesi var.


TB için Tavsiye edilen Oynama XI No.1 vs SW Dream11 Fantasy Cricket:

Richa Ghosh, Deandra Dottin, Smriti Mandhana (vc)Sharmin Akhter, Harleen Deol, Hayley Matthews (ş), Sune Luus, Harmanpreet Kaur, Sophie Ecclestone, Rajeshwari Gayakwad, Meghna Singh

TB vs SW Today Dream11 takımı
Bu fotoğraf, Hayley Mathews’in Kaptan ve Smriti Mandhana’nın Kaptan Yardımcısı olduğu Hanımefendiler IPL 2022 Maç 1 Blazing XI vs Süper Hanımefendiler için Dream11 düşlem takımıdır.

TB için Tavsiye edilen Oynama XI No.2 vs SW Dream11 Fantasy Cricket:

Taniya Bhatia, Richa Ghosh, Deandra Dottin (vc), Smriti Mandhana, Jemimah Rodrigues, Hayley Matthews, Salma Khatun, Harmanpreet Kaur (ş), Sophie Ecclestone, Rajeshwari Gayakwad, Alana King

TB vs SW Dream11 Ekibi
Bu, Kaptan olarak Harmanpreet Kaur ve Kaptan Yardımcısı olarak Deandra Dottin ile Hanımefendiler IPL 2022 Maç 1 Blazing XI vs Süper Hanımefendiler için başka bir Dream11 düşlem ekibi.

Bugünün TB vs SW Olası Kazananları:

SW’nin bu fikstürde yengi alması planlanıyor.

Not: Informasyon mevcutsa, güncellenmiş Fantasy takımları ve her maçın Oynama XI’leri Telegram kanalımızda sağlanacaktır.
Feragatname: Bu ekip, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdüsüne dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Leave A Reply