Telegram İpuçları ve Püf Noktaları: Mesajları tarihe nazaran silin, işte bu şekilde

0

[ad_1]

Telegram’daki mesajları tarihe nazaran silmek mi istiyorsunuz? Üç rahat adımı izleyerek yapabilirsiniz. Adım adım kılavuzu buradan deneyin.

Arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalabileceğiniz diğerlerinin yanı sıra Telegram, WhatsApp benzer biçimde çeşitli toplumsal ağ uygulamaları vardır. Bu uygulamaları kullanarak yalnızca kişiyle söyleşi etmekle kalmaz, bununla beraber fotoğraf, ses, video ve daha fazlası benzer biçimde medya dosyalarını da paylaşabilirsiniz. Bu mesajlaşma uygulamaları ek olarak size mesajları silme seçeneği sunar. Yanlışlıkla başka birine gönderirseniz yada yazım hatası yada yanlış data gönderildiyse yada başka bir şey var ise, mesajları silmek isteyebilirsiniz.

Sadece dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan şey, WhatsApp kullanıcısıysanız, Hepimiz İçin Silme talebinde bulunmak için bir bildiri gönderdikten sonrasında yalnızca ortalama bir saatiniz olacağıdır. Telegram kullanıcıları mesajı hem kendileri hem de alıcı için istedikleri süre silebilir. Ek olarak Okuyun: Yitik evlatları bulmak için Instagram; AMBER Uyarılarını başlattı

Telegram’da gönderilen bir mesajı yada bir takım mesajı silmek istiyorsanız, tek yapmanız ihtiyaç duyulan silmek istediğiniz mesajı yada mesajları seçmek. Arkasından sağ üst köşede çıkacak olan sil simgesine tıklayın. Sil simgesine tıkladığınızda, “Bu mesajları silmek istediğinizden güvenli misiniz?

Alıcı için de mesajı/mesajları silmek istiyorsanız onay kutusuna tıklayabilirsiniz ve işlem tamamdır. Telegram mesajlarını tarihe nazaran silmek istiyorsanız, bunu iyi mi yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Ek olarak Okuyun: iPhone’lar artık Android TV cihazlarını denetim edebilir! İşte bunu iyi mi yapabilirsiniz

İşte Mesajları Tarihe Bakılırsa Silme Özelliği hakkında bilmenizde fayda olan her şey

Mesajları Tarihe Bakılırsa Silme özelliği 7 Aralık 2021’de Uygulamada güncellendi. Telegram kullanıcıları dijital ayak izleri üstünde tam kontrole sahipler ve herhangi bir zamanda bir konuşmadan herhangi bir mesajı silebilirler. Bu özelliğin yardımıyla Telegram kullanıcıları, herhangi bir bire bir sohbette belirli bigün yada tarih aralığındaki söyleşi geçmişini temizleyebilir.

Tarihe nazaran geçmişi temizlemenin şu anda yalnızca bire bir sohbetlerde işe yaradığını, sadece herhangi bir sohbetteki mesajların gönderildikten bigün, hafta yada ay sonrasında otomatikman silinecek şekilde ayarlanabileceğini belirtmek gerekir.

Leave A Reply