Telgraf ipuçları ve püf noktaları: Uygulamada hareketli arka planlar oluşturun – Adımları deneyin

0

[ad_1]

Telegram kullanıcıları artık sohbette hareketli arka planlara haiz olabilir. İşte bilmenizde fayda olan her şey.

Her düzgüsel uygulamada olduğu şeklinde, Telegram da kullanıcılar için daha keyifli hale getirmek için uygulamaya yeni güncellemeler eklemeye ve coşku verici özellikler getirmeye devam ediyor. Son bilgilere nazaran, Telegram kullanıcıları artık sohbetler için hareketli arka planlar tutabilir. Bunun haricinde Telegram ek olarak bildiri gönderme animasyonları, botlar için yeni bir menü düğmesi, çıkartmaları içe aktarmanın yeni yolları, hesabınızı güvende tutmaya destek olacak hatırlatıcılar ve daha fazlasını ekledi. İşte bilmenizde fayda olan her şey.

Hareketli Arka Planlar

Telegram tarafınca sağlanan bilgilere nazaran, Animasyonlu Arka Planlar, algoritmik olarak oluşturulan ve her bildiri gönderdiğinizde güzel hareket eden oldukca renkli gradyan duvar kağıtlarıdır. Bu animasyonlar tüm varsayılan temalara eklendi. Daha çok animasyon arka planı istiyorsanız, bunu Ayarlar’da bulabilirsiniz. Ek olarak Okuyun: iPhone ekran kilidi modu açık olmasına karşın WhatsApp mesajlarını yanıtlayın; bu mükemmel numarayı bil

Android kullanıcıları Telegram’ı açıp Söyleşi Ayarları’na ve arkasından Söyleşi Arka Planını Değiştir’e gidebilir. İOS kullanıcıları bunu Görünüm> Söyleşi Arka Planı’nda bulabilir.

Arka Plan Oluşturma ve Paylaşma

Varsayılan seçeneklerin kafi olmaması durumunda kendi animasyonlu arka planlarınızı oluşturmak oldukca kolaydır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan, animasyonun kilidini açmak için üç yada dört renk seçmek, arkasından extra yoldam için isteğe bağlı bir desen eklemek. Hazır olduğunuzda, animasyonlu duvar kağıtlarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Bildiri Gönderme Animasyonları

Çıkartmalar ve emojiler artık klavyenizden animasyonlarla sohbete atlayabilir. iOS’ta bu, ek panelinden gönderdiğiniz medya ve hatta metin mesajları için de geçerlidir. Giriş metniniz, sohbete girerken bildiri balonuna dönüşecektir. Ek olarak Okuyun: iPhone 13 satın almak ister misiniz? iPhone 12, iPhone 11 var mı? Apple takasından ne kadar alacağınızı bilin

iOS kullanıcıları için Telegram ek olarak yarı şeffaflık ve yeni Uygulama simgeleri ile geldi. iOS’ta arka planlar, sohbetlerde üstbilgi ve altbilgi vesilesiyle kısmen görünür olacak ve arayüze yeni bir görünüm kazandırılacaktır. Mavi ve siyah sürümlere ek olarak Ayarlar > Görünüm’de iki yeni degrade uygulama simgesi mevcuttur.

Leave A Reply