Telgraf ipuçları ve püf noktaları: Uygulamayı kullanarak gizli saklı mesajlar gönderin; adımları denetim et


Telegram kullanıcıları, Telegram Gizli saklı Söyleşi özelliği ile söyleşi ettikleri kişilere gizli saklı mesajlar gönderebilirler. Bunu iyi mi etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Telegram kullanıcısı mısınız? O vakit hakkaten şaşırtıcı olan gizlice ileti gönderme yolunu öğrenin. Söyleşi ettiğiniz kişiye gizli saklı mesajlar gönderebilirsiniz. Telegram’ın çeşitli özellikleri vardır; bunlardan biri, gizli saklı mesajlar göndermek için kullanılabilen Gizli saklı Söyleşi özelliğidir. Özelliğin kullanıcılara ek güvenlik sağlamış olduğu söyleniyor. Telegram’a bakılırsa, gizli saklı sohbetler, averaj bir kişiden daha çok gizlilik isteyen kişiler içindir. Gizli saklı sohbetlerdeki tüm mesajlar uçtan uca şifreleme kullanır; bu, yalnızca sizin ve alıcının bu mesajları okuyabileceği anlamına gelir. Bunun da ötesinde, Mesajlar, alıcı tarafınca gizli saklı sohbetlerden hiç kimseye iletilemez. Ve konuşmanın kendi tarafındaki mesajları sildiğinizde, öteki taraftaki söyleşi de silinecek.

Uygulamadaki medya dosyaları için kendi kendini imha etme sürelerini de ayarlayabilirsiniz. Mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı, alıcı tarafınca okunduktan yada açıldıktan sonrasında belirli bir süre içinde kendi kendini imha etmelerini emredebilirsiniz. Ileti ondan sonra hem sizin hem de arkadaşınızın cihazlarından kaybolacaktır. Kendi Kendini Yok Etme Zamanlayıcısı, Gizli saklı Sohbetlerdeki tüm mesajlar ve hususi bulut sohbetlerindeki medya için kullanılabilir. Zamanlayıcıyı ayarlamak için saat simgesine (iOS’ta giriş alanında, Android’de üst çubukta) dokunmanız ve arkasından istediğiniz vakit sınırını seçmeniz yeterlidir. Ek olarak Okuyun: Bilgisayar korsanları, kapalıyken bile iPhone’unuza erişmek için bir GİZLİ numara buldu!

Ileti alıcının ekranında görüntülendiği anda saat işlemeye adım atar (iki onay işareti alır). Süre biter bitmez ileti her iki cihazdan da kaybolur. Ek olarak, Gizli saklı Sohbetlerdeki zamanlayıcı yalnızca zamanlayıcı ayarlandıktan sonrasında gönderilen mesajlar için geçerlidir. Önceki mesajlar üstünde hiçbir tesiri yoktur.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy