­čôŽ Yaz─▒l─▒m Tedarik├žiniz Olabilirim

26 Mar 2021
25
43
13
Cyprus
cavatin.com
Yanl─▒┼č kategorideyse d├╝zeltiniz @renkliyazar @c.d hocam.

Merhaba, yurtd─▒┼č─▒nda (firma yurtd─▒┼č─▒nda) yaz─▒l─▒m firmas─▒ orta─č─▒y─▒m. Piyasadaki en kaliteli ve en ├žok tercih edilen bir├žok PHP script ve mobil uygulamalar─▒ ├╝retmekteyiz. Firmay─▒ ve ├╝r├╝nlerimizi T├╝rkiye'de tan─▒tmak ve yaymak ad─▒na piyasa fiyat─▒ndan ├žok daha uygun fiyata size sa─člayabilirim.

B├Âylece siz de bu yaz─▒l─▒mlar─▒n kurulum hizmetini (yada do─črudan kodu) m├╝┼čterilerinize kendi k├ór pay─▒n─▒z─▒ ekleyerek satabilir, kazan├ž sa─člayabilirsiniz. Bahsetti─čim yaz─▒l─▒mlar T├╝rkiye'de benzeri bulunmad─▒─č─▒ i├žin ilgi g├Ârecektir.

Emlak, Dizi-Film scriptlerinden y├╝ksek b├╝t├želi projelerde kullan─▒lan C2C Pazaryeri scriptlerine ve mobil uygulamalar─▒na kadar elimde bir├žok script bulunmakta.

Hi├žbirisi w*rez, n*lled de─čil, firma yerel orta─č─▒ oldu─čumu bir kez daha dile getiriyorum l├ókin lisans kodu verece─čim zaten nas─▒l n*lled olabilir ?

Her m├╝┼čteriniz i├žin bir lisans alman─▒z ve kurman─▒z gerekiyor, m├╝┼čterinize lisans kodu ve istenirse lisans panelini de verebileceksiniz, tamamen g├╝venilir ve kolay anla┼č─▒labilecek bir sistem. Siz burada kurulum hizmeti de satabilirsiniz, insanlar resmi sitemizden daha ucuza satt─▒─č─▒n─▒zda ├╝r├╝n├╝ sizden al─▒rlar. Tek seferlik kazanc─▒n─▒z olmas─▒n, siz de daha iyi kazan├žlar elde edin diye m├╝┼čterilerinize T├╝rk├že deste─či siz sunabilir ve ek ├╝cret alabilirsiniz.

Kendim satmay─▒ ├žok d├╝┼č├╝nd├╝m fakat daha ├žok yabanc─▒ networkum oldu─ču i├žin T├╝rkiye sat─▒┼člar─▒ beni yoracakt─▒r ve daha ilgilenmem gereken bir├žok ┼čey var. Sistemin sa├žma yerlere giderek kar─▒┼č─▒kl─▒k olu┼čturmamas─▒ i├žin her freelancera her yaz─▒l─▒m─▒ veremiyorum, ├Ârne─čin herkes C2C pazaryeri scriptini ├žok be─čeniyor ve istiyor fakat ben bunu her freelancera verirsem piyasada ayn─▒ yaz─▒l─▒m─▒n kurulum hizmetini sunan 10larca yaz─▒l─▒mc─▒ olur, hepsi farkl─▒ fiyat verir, hepsi farkl─▒ kalitede hizmet verir ve bu hem freelancer aras─▒nda kavgaya yol a├žar, hem i┼čleri kar─▒┼čt─▒r─▒r hem de b├Âyle bir ┼čey istemiyoruz ├ž├╝nk├╝ geli┼čtirdi─čimiz yaz─▒l─▒mlar bir seferlik heves atmak i├žin insanlar─▒n al─▒p hosting s├╝releri dolana kadar kullan─▒p bir kenara atacaklar─▒ yaz─▒l─▒mlardan de─čil. Freelancerlar birden fazla yaz─▒l─▒m alabilirler fakat ba┼člang─▒├ž a┼čamas─▒nda tek yaz─▒l─▒m ile ba┼članmas─▒ daha iyi oluyor.

Bunun sizin i├žin bir f─▒rsat oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum ├ž├╝nk├╝ kod yazmayacaks─▒n─▒z, ├╝st├╝n bir beceri gerektirmeyecek.
not; ─░┼čbirli─či yapmak i├žin PM g├Ânderebilirsiniz. Elbette sorular─▒n─▒z olabilir fakat l├╝tfen 2 g├╝n konu┼čup sonra bir anda "bu i┼č akl─▒ma yatmad─▒" diyerek ne benim ne de kendi zaman─▒n─▒z─▒ bo┼ča harcamay─▒n, ├žok g├Ârd├╝m b├Âyle. WhatsApp kullanm─▒yorum bu i┼čler i├žin prensip gere─či. Discord ile ileti┼čim kurabiliriz PM'den sonra.

• Like
Tepkiler: c.d