Ne Haber ?

26 Mar 2021
25
43
13
Cyprus
cavatin.com
forumun uygulaması için çalışıyoruz hocam yakında temayıda değiştireceğiz inşallah
Hayırlı çalışmalar hocam. Genelde çoğu forumda olan tenalar gibi olursa çok iyi olur bence. Push notification da çok iyi olur ayrıca profillere kapak resmî eklensin, sms, tc onayı, rütbe de olsun. Ticaret puanı da olsun. Yani çok şey istedim biliyorum ama bunlar olunca forumlar daha çekici oluyor bana göre.

• Like
Tepkiler: renkliyazar

renkliyazar

Kurucu
4 Mar 2021
122
270
322
İstanbul
renkliyazi.com
Hayırlı çalışmalar hocam. Genelde çoğu forumda olan tenalar gibi olursa çok iyi olur bence. Push notification da çok iyi olur ayrıca profillere kapak resmî eklensin, sms, tc onayı, rütbe de olsun. Ticaret puanı da olsun. Yani çok şey istedim biliyorum ama bunlar olunca forumlar daha çekici oluyor bana göre.
en yakın sürede gelecek

• Like
Tepkiler: somebach
27 Şub 2021
56
51
18
Rütbe level tarzı bir şey ve ticaret puanı güzel fikirler teşekkür ederiz ☺

• Like
Tepkiler: somebach